conn header 80pos
| 参数名称 | 属性值 |
| Datasheets | |
| 146486 Drawing | |
| Standard Package | 75 |
| Category | Connectors, Interconnects |
| Family | Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers |
| 系列 Packaging | Bulk |
| 位置数量 Number of Positions | 80 |
| 节距 Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| 排数 Number of Rows | 2 |
| Row Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Length - Overall | 0.533" (13.53mm) |
| Length - Post (Mating) | 0.123" (3.12mm) |
| Length - Stack Heigh | 0.300" (7.62mm) |
| Length - Tail | 0.110" (2.79mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Terminati | Solde |
| Contact Finish - Post (Mating) | Ti |
| Col | Black |
| Other Names | A108564 |
电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved