DIP Switch, PIANO DIP SWITCH-4SWITCHES, SPST, MOMENTARY,THROUGH HOLE-STRAIGHT
| 参数名称 | 属性值 |
| Reach Compliance Code | unknow |
| ECCN代码 | EAR99 |
| 主体宽度 | 9.65 mm |
| 主体高度 | 7.37 mm |
| 主体长度或直径 | 12.19 mm |
| 制造商序列号 | 435802 |
| 安装特点 | THROUGH HOLE-STRAIGHT |
| 开关段数量 | 4 |
| 表面贴装 | NO |
| 开关动作 | MOMENTARY |
| 开关功能 | SPST |
| 开关类型 | PIANO DIP SWITCH |
| 端接类型 | SOLDER |
| Base Number Matches | 1 |
| 2-435802-3 | PRL0602NF-18 | 2-435802-6 | 2-435802-5 | 2-435802-4 | 3-435802-1 | 3-435802-0 | 2-435802-8 | 435802-7 | 2-435802-7 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 描述 | DIP Switch, PIANO DIP SWITCH-4SWITCHES, SPST, MOMENTARY,THROUGH HOLE-STRAIGHT | AC-DC Active PFC SWITCHING POWER SUPPLY | DIP Switch, PIANO DIP SWITCH-10SWITCHES, SPST, MOMENTARY,THROUGH HOLE-STRAIGHT | PIANO DIP SWITCH-8SWITCHES, SPST, MOMENTARY,THROUGH HOLE-STRAIGHT | DIP Switch, PIANO DIP SWITCH-8SWITCHES, SPST, MOMENTARY,THROUGH HOLE-STRAIGHT | PIANO DIP SWITCH-5SWITCHES, SPST, MOMENTARY,THROUGH HOLE-STRAIGHT | PIANO DIP SWITCH-8SWITCHES, SPST, MOMENTARY,THROUGH HOLE-STRAIGHT, ROHS COMPLIANT | DIP Switch, PIANO DIP SWITCH-2SWITCHES, SPST, MOMENTARY,THROUGH HOLE-STRAIGHT | PIANO SWITCH,RIGHT ANGLE,SPST,ON-OFF,9,PC TAIL TERMINAL,18 | PIANO DIP SWITCH-2SWITCHES, SPST, MOMENTARY,THROUGH HOLE-STRAIGHT |
| Reach Compliance Code | unknow | - | unknown | unknown | unknown | unknown | unknown | unknown | unknown | unknown |
| ECCN代码 | EAR99 | - | EAR99 | EAR99 | EAR99 | EAR99 | EAR99 | EAR99 | EAR99 | EAR99 |
| 主体宽度 | 9.65 mm | - | 9.65 mm | 9.65 mm | 9.65 mm | 9.65 mm | 9.65 mm | 7.11 mm | 7.366 mm | 7.11 mm |
| 主体高度 | 7.37 mm | - | 7.37 mm | 7.37 mm | 7.37 mm | 7.37 mm | 7.37 mm | 7.37 mm | 9.652 mm | 7.37 mm |
| 主体长度或直径 | 12.19 mm | - | 27.43 mm | 22.35 mm | 22.35 mm | 14.73 mm | 22.35 mm | 9.65 mm | 24.892 mm | 9.65 mm |
| 安装特点 | THROUGH HOLE-STRAIGHT | - | THROUGH HOLE-STRAIGHT | THROUGH HOLE-STRAIGHT | THROUGH HOLE-STRAIGHT | THROUGH HOLE-STRAIGHT | THROUGH HOLE-STRAIGHT | THROUGH HOLE-STRAIGHT | THROUGH HOLE-RIGHT ANGLE | THROUGH HOLE-STRAIGHT |
| 开关段数量 | 4 | - | 10 | 8 | 8 | 5 | 8 | 2 | 9 | 2 |
| 表面贴装 | NO | - | NO | NO | NO | NO | NO | NO | NO | NO |
| 开关动作 | MOMENTARY | - | MOMENTARY | MOMENTARY | MOMENTARY | MOMENTARY | MOMENTARY | MOMENTARY | VERTICAL | MOMENTARY |
| 开关功能 | SPST | - | SPST | SPST | SPST | SPST | SPST | SPST | SPST | SPST |
| 开关类型 | PIANO DIP SWITCH | - | PIANO DIP SWITCH | PIANO DIP SWITCH | PIANO DIP SWITCH | PIANO DIP SWITCH | PIANO DIP SWITCH | PIANO DIP SWITCH | PIANO DIP SWITCH | PIANO DIP SWITCH |
| 端接类型 | SOLDER | - | SOLDER | SOLDER | SOLDER | SOLDER | SOLDER | SOLDER | SOLDER | SOLDER |
| Objectid | - | - | 1856290507 | 1856290506 | 1856290505 | 1856290524 | - | 1856290509 | 302792615 | 1856290508 |
电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved