Series - Fundamental Quartz Crystal, 6MHz Nom, ROHS COMPLIANT, SMD, 2 PIN
| 参数名称 | 属性值 |
| 是否无铅 | 不含铅 |
| 是否Rohs认证 | 符合 |
| 包装说明 | ROHS COMPLIANT, SMD, 2 PIN |
| Reach Compliance Code | unknow |
| 其他特性 | TAPE AND REEL |
| 老化 | 5 PPM/YEAR |
| 晶体/谐振器类型 | SERIES - FUNDAMENTAL |
| 驱动电平 | 20 µW |
| 频率稳定性 | 0.001% |
| 频率容差 | 10 ppm |
| 制造商序列号 | HE7050/2 |
| 安装特点 | SURFACE MOUNT |
| 标称工作频率 | 6 MHz |
| 最高工作温度 | 80 °C |
| 最低工作温度 | -20 °C |
| 物理尺寸 | L7.0XB5.0XH1.3 (mm)/L0.276XB0.197XH0.051 (inch) |
| 串联电阻 | 80 Ω |
| 表面贴装 | YES |
| Base Number Matches | 1 |

| 器件名 | 厂商 | 描述 |
|---|---|---|
| Q-6.000000M-HE7050/2-F-10-30-A-SR-TR | Auris | Series - Fundamental Quartz Crystal, 6MHz Nom, ROHS COMPLIANT, SMD, 2 PIN |
| Q-6.000000M-HE7050/2-F-10-30-B-SR-TR | Auris | Series - Fundamental Quartz Crystal, 6MHz Nom, ROHS COMPLIANT, SMD, 2 PIN |
| Q-6.000000M-HE7050/2-F-50-30-A-SR-TR | Auris | Series - Fundamental Quartz Crystal, 6MHz Nom, ROHS COMPLIANT, SMD, 2 PIN |
| Q-6.000000M-HE7050/2-F-30-30-C-SR-TR | Auris | Series - Fundamental Quartz Crystal, 6MHz Nom, ROHS COMPLIANT, SMD, 2 PIN |
| Q-6.000000M-HE7050/2-F-10-30-C-SR-TR | Auris | Series - Fundamental Quartz Crystal, 6MHz Nom, ROHS COMPLIANT, SMD, 2 PIN |
| Q-6.000000M-HE7050/2-F-50-30-B-SR-TR | Auris | Series - Fundamental Quartz Crystal, 6MHz Nom, ROHS COMPLIANT, SMD, 2 PIN |
| Q-6.000000M-HE7050/2-F-50-10-E-SR-TR | Auris | Series - Fundamental Quartz Crystal, 6MHz Nom, ROHS COMPLIANT, SMD, 2 PIN |
| Q-6.000000M-HE7050/2-F-30-30-D-SR-TR | Auris | Series - Fundamental Quartz Crystal, 6MHz Nom, ROHS COMPLIANT, SMD, 2 PIN |
| Q-6.000000M-HE7050/2-F-50-10-H-SR-TR | Auris | Series - Fundamental Quartz Crystal, 6MHz Nom, ROHS COMPLIANT, SMD, 2 PIN |
| Q-6.000000M-HE7050/2-F-10-30-D-SR-TR | Auris | Series - Fundamental Quartz Crystal, 6MHz Nom, ROHS COMPLIANT, SMD, 2 PIN |
| Q-6.000000M-HE7050/2-F-50-30-C-SR-TR | Auris | Series - Fundamental Quartz Crystal, 6MHz Nom, ROHS COMPLIANT, SMD, 2 PIN |
| Q-6.000000M-HE7050/2-F-30-30-A-SR-TR | Auris | Series - Fundamental Quartz Crystal, 6MHz Nom, ROHS COMPLIANT, SMD, 2 PIN |
| Q-6.000000M-HE7050/2-F-30-10-H-SR-TR | Auris | Series - Fundamental Quartz Crystal, 6MHz Nom, ROHS COMPLIANT, SMD, 2 PIN |
| Q-6.000000M-HE7050/2-F-30-30-B-SR-TR | Auris | Series - Fundamental Quartz Crystal, 6MHz Nom, ROHS COMPLIANT, SMD, 2 PIN |
| Q-6.000000M-HE7050/2-F-10-10-E-SR-TR | Auris | Series - Fundamental Quartz Crystal, 6MHz Nom, ROHS COMPLIANT, SMD, 2 PIN |
| Q-6.000000M-HE7050/2-F-50-10-D-SR-TR | Auris | Series - Fundamental Quartz Crystal, 6MHz Nom, ROHS COMPLIANT, SMD, 2 PIN |
| Q-6.000000M-HE7050/2-F-30-10-C-SR-TR | Auris | Series - Fundamental Quartz Crystal, 6MHz Nom, ROHS COMPLIANT, SMD, 2 PIN |
| Q-6.000000M-HE7050/2-F-10-10-A-SR-TR | Auris | Series - Fundamental Quartz Crystal, 6MHz Nom, ROHS COMPLIANT, SMD, 2 PIN |
| Q-6.000000M-HE7050/2-F-30-50-H-SR-TR | Auris | Series - Fundamental Quartz Crystal, 6MHz Nom, ROHS COMPLIANT, SMD, 2 PIN |
| Q-6.000000M-HE7050/2-F-10-10-C-SR-TR | Auris | Series - Fundamental Quartz Crystal, 6MHz Nom, ROHS COMPLIANT, SMD, 2 PIN |
电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved