Telephone Multifunction Circuit, PDIP28, DIP-28
| 参数名称 | 属性值 |
| 厂商名称 | ROHM(罗姆半导体) |
| 零件包装代码 | DIP |
| 包装说明 | DIP, |
| 针数 | 28 |
| Reach Compliance Code | unknown |
| JESD-30 代码 | R-PDIP-T28 |
| 长度 | 37.1 mm |
| 功能数量 | 1 |
| 端子数量 | 28 |
| 封装主体材料 | PLASTIC/EPOXY |
| 封装代码 | DIP |
| 封装形状 | RECTANGULAR |
| 封装形式 | IN-LINE |
| 认证状态 | Not Qualified |
| 座面最大高度 | 4.72 mm |
| 表面贴装 | NO |
| 电信集成电路类型 | TELEPHONE MULTIFUNCTION CIRCUIT |
| 端子形式 | THROUGH-HOLE |
| 端子节距 | 2.54 mm |
| 端子位置 | DUAL |
| 宽度 | 15.24 mm |
| BP3004 | BP3002 | BP3005 | BP3003 | |
|---|---|---|---|---|
| 描述 | Telephone Multifunction Circuit, PDIP28, DIP-28 | Telephone Multifunction Circuit, | Telephone Multifunction Circuit, | Telephone Multifunction Circuit, |
| Reach Compliance Code | unknown | unknown | unknown | unknown |
| JESD-30 代码 | R-PDIP-T28 | R-XDMA-T27 | R-XDMA-T28 | R-XDMA-T27 |
| 功能数量 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 端子数量 | 28 | 27 | 28 | 27 |
| 封装主体材料 | PLASTIC/EPOXY | UNSPECIFIED | UNSPECIFIED | UNSPECIFIED |
| 封装形状 | RECTANGULAR | RECTANGULAR | RECTANGULAR | RECTANGULAR |
| 封装形式 | IN-LINE | MICROELECTRONIC ASSEMBLY | MICROELECTRONIC ASSEMBLY | MICROELECTRONIC ASSEMBLY |
| 认证状态 | Not Qualified | Not Qualified | Not Qualified | Not Qualified |
| 表面贴装 | NO | NO | NO | NO |
| 电信集成电路类型 | TELEPHONE MULTIFUNCTION CIRCUIT | TELEPHONE MULTIFUNCTION CIRCUIT | TELEPHONE MULTIFUNCTION CIRCUIT | TELEPHONE MULTIFUNCTION CIRCUIT |
| 端子形式 | THROUGH-HOLE | THROUGH-HOLE | THROUGH-HOLE | THROUGH-HOLE |
| 端子位置 | DUAL | DUAL | DUAL | DUAL |
| 厂商名称 | ROHM(罗姆半导体) | - | ROHM(罗姆半导体) | ROHM(罗姆半导体) |
电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved