Series - 3Rd Overtone Quartz Crystal, 34.999MHz Nom, ROHS COMPLIANT, CERAMIC PACKAGE-2
| 参数名称 | 属性值 |
| 是否无铅 | 不含铅 |
| 是否Rohs认证 | 符合 |
| 包装说明 | ROHS COMPLIANT, CERAMIC PACKAGE-2 |
| Reach Compliance Code | compli |
| 其他特性 | AT-CUT; TAPE AND REEL |
| 老化 | 5 PPM/YEAR |
| 晶体/谐振器类型 | SERIES - 3RD OVERTONE |
| 驱动电平 | 100 µW |
| 频率稳定性 | 0.003% |
| 频率容差 | 10 ppm |
| 制造商序列号 | CX12A |
| 安装特点 | SURFACE MOUNT |
| 标称工作频率 | 34.999 MHz |
| 最高工作温度 | 60 °C |
| 最低工作温度 | -10 °C |
| 物理尺寸 | L7.0XB5.0XH1.25 (mm)/L0.276XB0.197XH0.049 (inch) |
| 串联电阻 | 100 Ω |
| 表面贴装 | YES |
| Base Number Matches | 1 |

| 器件名 | 厂商 | 描述 |
|---|---|---|
| CX12A-A0B1C4100-34.999DS-3 | Cardinal Components | Series - 3Rd Overtone Quartz Crystal, 34.999MHz Nom, ROHS COMPLIANT, CERAMIC PACKAGE-2 |
| CX12A-A0B2C4100-34.999DS-3 | Cardinal Components | Series - 3Rd Overtone Quartz Crystal, 34.999MHz Nom, ROHS COMPLIANT, CERAMIC PACKAGE-2 |
| CX12A-A0B3C4100-34.999DS-3 | Cardinal Components | Series - 3Rd Overtone Quartz Crystal, 34.999MHz Nom, ROHS COMPLIANT, CERAMIC PACKAGE-2 |
| CX12A-A0B4C4100-34.999DS-3 | Cardinal Components | Series - 3Rd Overtone Quartz Crystal, 34.999MHz Nom, ROHS COMPLIANT, CERAMIC PACKAGE-2 |
| CX12A-A1B1C4100-34.999DS-3 | Cardinal Components | Series - 3Rd Overtone Quartz Crystal, 34.999MHz Nom, ROHS COMPLIANT, CERAMIC PACKAGE-2 |
| CX12A-A1B3C4100-34.999DS-3 | Cardinal Components | Series - 3Rd Overtone Quartz Crystal, 34.999MHz Nom, ROHS COMPLIANT, CERAMIC PACKAGE-2 |
| CX12A-A1B4C4100-34.999DS-3 | Cardinal Components | Series - 3Rd Overtone Quartz Crystal, 34.999MHz Nom, ROHS COMPLIANT, CERAMIC PACKAGE-2 |
| CX12A-A2B1C4100-34.999DS-3 | Cardinal Components | Series - 3Rd Overtone Quartz Crystal, 34.999MHz Nom, ROHS COMPLIANT, CERAMIC PACKAGE-2 |
| CX12A-A2B2C4100-34.999DS-3 | Cardinal Components | Series - 3Rd Overtone Quartz Crystal, 34.999MHz Nom, ROHS COMPLIANT, CERAMIC PACKAGE-2 |
| CX12A-A2B3C4100-34.999DS-3 | Cardinal Components | Series - 3Rd Overtone Quartz Crystal, 34.999MHz Nom, ROHS COMPLIANT, CERAMIC PACKAGE-2 |
| CX12A-A3B1C4100-34.999DS-3 | Cardinal Components | Series - 3Rd Overtone Quartz Crystal, 34.999MHz Nom, ROHS COMPLIANT, CERAMIC PACKAGE-2 |
| CX12A-A3B2C4100-34.999DS-3 | Cardinal Components | Series - 3Rd Overtone Quartz Crystal, 34.999MHz Nom, ROHS COMPLIANT, CERAMIC PACKAGE-2 |
| CX12A-A3B4C4100-34.999DS-3 | Cardinal Components | Series - 3Rd Overtone Quartz Crystal, 34.999MHz Nom, ROHS COMPLIANT, CERAMIC PACKAGE-2 |
| CX12AZ-A1B1C4100-34.999DS-3 | Cardinal Components | Series - 3Rd Overtone Quartz Crystal, 34.999MHz Nom, ROHS COMPLIANT, CERAMIC PACKAGE-2 |
| CX12AZ-A1B2C4100-34.999DS-3 | Cardinal Components | Series - 3Rd Overtone Quartz Crystal, 34.999MHz Nom, ROHS COMPLIANT, CERAMIC PACKAGE-2 |
| CX12AZ-A2B1C4100-34.999DS-3 | Cardinal Components | Series - 3Rd Overtone Quartz Crystal, 34.999MHz Nom, ROHS COMPLIANT, CERAMIC PACKAGE-2 |
| CX12AZ-A2B3C4100-34.999DS-3 | Cardinal Components | Series - 3Rd Overtone Quartz Crystal, 34.999MHz Nom, ROHS COMPLIANT, CERAMIC PACKAGE-2 |
| CX12AZ-A2B4C4100-34.999DS-3 | Cardinal Components | Series - 3Rd Overtone Quartz Crystal, 34.999MHz Nom, ROHS COMPLIANT, CERAMIC PACKAGE-2 |
| CX12AZ-A3B2C4100-34.999DS-3 | Cardinal Components | Series - 3Rd Overtone Quartz Crystal, 34.999MHz Nom, ROHS COMPLIANT, CERAMIC PACKAGE-2 |
| CX12AZ-A3B3C4100-34.999DS-3 | Cardinal Components | Series - 3Rd Overtone Quartz Crystal, 34.999MHz Nom, ROHS COMPLIANT, CERAMIC PACKAGE-2 |
电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved