
Single, Low Noise, High Voltage Current-Feedback Amplifier 8-MSOP-PowerPAD -40 to 85
| 参数名称 | 属性值 |
| Brand Name | Texas Instruments |
| 是否Rohs认证 | 符合 |
| 厂商名称 | Texas Instruments(德州仪器) |
| 零件包装代码 | MSOP |
| 包装说明 | HTSSOP, |
| 针数 | 8 |
| Reach Compliance Code | compli |
| ECCN代码 | EAR99 |
| 放大器类型 | OPERATIONAL AMPLIFIER |
| JESD-30 代码 | S-PDSO-G8 |
| JESD-609代码 | e4 |
| 长度 | 3 mm |
| 湿度敏感等级 | 1 |
| 功能数量 | 1 |
| 端子数量 | 8 |
| 封装主体材料 | PLASTIC/EPOXY |
| 封装代码 | HTSSOP |
| 封装形状 | SQUARE |
| 封装形式 | SMALL OUTLINE, HEAT SINK/SLUG, THIN PROFILE, SHRINK PITCH |
| 峰值回流温度(摄氏度) | 260 |
| 认证状态 | Not Qualified |
| 座面最大高度 | 1.07 mm |
| 表面贴装 | YES |
| 温度等级 | INDUSTRIAL |
| 端子面层 | Nickel/Palladium/Gold (Ni/Pd/Au) |
| 端子形式 | GULL WING |
| 端子节距 | 0.65 mm |
| 端子位置 | DUAL |
| 处于峰值回流温度下的最长时间 | NOT SPECIFIED |
| 宽度 | 3 mm |
| 器件名 | 厂商 | 描述 |
|---|---|---|
| THS3111IDGNR | Texas Instruments(德州仪器) | Single, Low Noise, High Voltage Current-Feedback Amplifier 8-MSOP-PowerPAD -40 to 85 |
| THS3111IDGN | Texas Instruments(德州仪器) | Single, Low Noise, High Voltage Current-Feedback Amplifier 8-MSOP-PowerPAD -40 to 85 |
| THS3111IDGNRG4 | Texas Instruments(德州仪器) | High Speed Operational Amplifiers Single Lo-Noise Hi-Vltg Crnt-Feedbck |
| THS3111CDGNG4 | Texas Instruments(德州仪器) | High Speed Operational Amplifiers Single Lo-Noise Hi-Vltg Crnt-Feedbck |
| THS3111DGN | Texas Instruments(德州仪器) | Single, Low Noise, High Voltage Current-Feedback Amplifier 8-MSOP-PowerPAD -40 to 85 |
| THS3111CDGNRG4 | Texas Instruments(德州仪器) | High Speed Operational Amplifiers Single Lo-Noise Hi-Vltg Crnt-Feedbck |
| THS3111DGNR | Texas Instruments(德州仪器) | Single, Low Noise, High Voltage Current-Feedback Amplifier 8-MSOP-PowerPAD -40 to 85 |
| THS3111CDGNR | Texas Instruments(德州仪器) | High Speed Operational Amplifiers Single Lo-Noise Hi-Vltg Crnt-Feedbck |
| THS3111CDGN | Texas Instruments(德州仪器) | High Speed Operational Amplifiers Single Lo-Noise Hi-Vltg Crnt-Feedbck |
| THS3111CD | Texas Instruments(德州仪器) | Single, Low Noise, High Voltage Current-Feedback Amplifier 8-SOIC 0 to 70 |
| THS3111IDR | Texas Instruments(德州仪器) | Single, Low Noise, High Voltage Current-Feedback Amplifier 8-SOIC -40 to 85 |
| THS3111ID | Texas Instruments(德州仪器) | Single, Low Noise, High Voltage Current-Feedback Amplifier 8-SOIC -40 to 85 |
| THS3111CDG4 | Texas Instruments(德州仪器) | Single, Low Noise, High Voltage Current-Feedback Amplifier 8-SOIC 0 to 70 |
| THS3111IDG4 | Texas Instruments(德州仪器) | Single, Low Noise, High Voltage Current-Feedback Amplifier 8-SOIC -40 to 85 |
| LT1193MJ8 | Linear ( ADI ) | Video Difference Amplifier |
| LT1193CJ8 | Linear ( ADI ) | Video Difference Amplifier |
| THS3111CDR | Texas Instruments(德州仪器) | High Speed Operational Amplifiers Single Lo-Noise Hi-Vltg Crnt-Feedbck |
| LT1193MJ8/883B | Linear ( ADI ) | IC OP-AMP, 16000 uV OFFSET-MAX, 9 MHz BAND WIDTH, CDIP8, HERMETIC SEALED, DIP-8, Operational Amplifier |
| LT1193MN8 | Linear ( ADI ) | IC OP-AMP, PDIP8, PLASTIC, DIP-8, Operational Amplifier |
电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved