RF/Microwave Antenna, 824MHz Min, 894MHz Max
| 参数名称 | 属性值 |
| 厂商名称 | CommScope Inc |
| Reach Compliance Code | unknown |
| 应用 | CELLULAR |
| 全向 | NO |
| 最大工作频率 | 894 MHz |
| 最小工作频率 | 824 MHz |
| 最高工作温度 | 60 °C |
| 最低工作温度 | |
| 射频/微波设备类型 | ANTENNA-OTHER |
| Base Number Matches | 1 |
| 242761-1 | 242755-10 | 242756-10 | 621034-2 | 621034-1 | 621033-2 | 621033-1 | 621032-2 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 描述 | RF/Microwave Antenna, 824MHz Min, 894MHz Max | RF/Microwave Antenna, 824MHz Min, 894MHz Max | RF/Microwave Antenna, 824MHz Min, 894MHz Max | Mobile Station Antenna, 824MHz Min, 894MHz Max, | Mobile Station Antenna, 824MHz Min, 894MHz Max, | RF/Microwave Antenna, 824MHz Min, 894MHz Max, | Mobile Station Antenna, 824MHz Min, 894MHz Max, | Antenna Support Circuit, 824MHz Min, 894MHz Max, |
| Reach Compliance Code | unknown | unknown | unknown | unknown | unknown | unknown | unknown | unknown |
| 应用 | CELLULAR | CELLULAR | CELLULAR | CELLULAR | CELLULAR | CELLULAR | CELLULAR | CELLULAR |
| 全向 | NO | NO | NO | NO | NO | NO | NO | NO |
| 最大工作频率 | 894 MHz | 894 MHz | 894 MHz | 894 MHz | 894 MHz | 894 MHz | 894 MHz | 894 MHz |
| 最小工作频率 | 824 MHz | 824 MHz | 824 MHz | 824 MHz | 824 MHz | 824 MHz | 824 MHz | 824 MHz |
| 最高工作温度 | 60 °C | 60 °C | 60 °C | 60 °C | 60 °C | 60 °C | 60 °C | 60 °C |
| 射频/微波设备类型 | ANTENNA-OTHER | ANTENNA-OTHER | ANTENNA-OTHER | MOBILE STATION ANTENNA | MOBILE STATION ANTENNA | ANTENNA-OTHER | MOBILE STATION ANTENNA | ANTENNA SUPPORT CIRCUIT |
| 厂商名称 | CommScope Inc | - | CommScope Inc | - | - | CommScope Inc | CommScope Inc | CommScope Inc |
| Base Number Matches | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - |
电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved