bergstik II .100" DR straight
| 参数名称 | 属性值 |
| Datasheets | |
| Bergstik II HDR D/R Straigh | |
| Featured Produc | |
| MezzSelec | |
| PCN Obsolescence/ EOL | |
| Bergstik Header Series 09/Apr/2012 | |
| PCN Design/Specificati | |
| BergStik Material 10/Mar/2010 | |
| Standard Package | 100 |
| Category | Connectors, Interconnects |
| Family | Rectangular Connectors - Headers, Male Pins |
| 系列 Packaging | Bulk |
| Contact Type | Male Pi |
| Connector Type | Header, Unshrouded |
| 位置数量 Number of Positions | 34 |
| Number of Positions Loaded | All |
| 节距 Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| 排数 Number of Rows | 2 |
| Row Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Contact Mating Length | 0.475" (12.07mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Terminati | Solde |
| Contact Finish | Gold or Gold, GXT™ |
| Contact Finish Thickness | 15µin (0.38µm) |
| Col | Black |
| Mating Products | 89898-317ALF-ND - CONN RCPT 34POS .100 DL STR SMD609-3051-ND - CONN RCPT 34POS .100 DL STR SMD89898-317BLF-ND - CONN RCPT 34POS .100 DL STR SMD76342-317-ND - CONN RCPT 34POS .100 DBL STR PCB87606-317-ND - CONN RCPT 34POS .100" DBL PCB71609-317LF-ND - CONN RCPT 34POS .100 DBL R/A SMD76342-317LF-ND - CONN RCPT 34POS .100 DBL STR PCB76342-417LF-ND - CONN RCPT 34POS .100 DBL STR PCB87606-317LF-ND - CONN RCPT 34POS .100" DBL PCB87606-417LF-ND - CONN RCPT 34POS .100" DBL PCB |
电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved