qke pcb
| 参数名称 | 属性值 |
| Datasheets | |
| 65495 | |
| PCN Obsolescence/ EOL | |
| Quickie IDC Series 12/Apr/2011 | |
| Standard Package | 250 |
| Category | Connectors, Interconnects |
| Family | Rectangular Connectors - Board In, Direct Wire to Board |
| 系列 Packaging | Tray |
| Connector Type | Ribbon Cable |
| 位置数量 Number of Positions | 14 |
| Cable Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Board-Side Pitch | 0.200" (5.08mm) |
| 排数 Number of Rows | 4 |
| Row Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Cable Terminati | IDC |
| Features | Feed Through |
| Contact Finish | Tin-Lead |
| Contact Finish Thickness | 150µin (3.81µm) |
| Col | Blue |
| Number of Positions Loaded | All |
| Other Names | 65495-3665495-36-ND |
电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved