inlet iec320 c14 snap 4.0mm term
| 参数名称 | 属性值 |
| Datasheets | |
| 701W-20/22 | |
| Other Related Documents | |
| IEC Connector Designations | |
| Standard Package | 100 |
| Category | Connectors, Interconnects |
| Family | Power Entry Connectors - Inlets, Outlets, Modules - Unfiltered |
| Connector Style | IEC 320-C14 |
| Connector Type | Receptacle, Male Pins |
| Curre | 15A |
| Voltage | 250V |
| 位置数量 Number of Positions | 3 |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-I |
| 端接类型 Termination Style | Quick Connect - 0.157" (3.9mm) |
| Fuse Drawe | Drawer Not Required |

| 701W-20/22 | 701W-20-22 | |
|---|---|---|
| 描述 | inlet iec320 c14 snap 4.0mm term | Qualtek |
电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved