0.8 btb FS rcpt G/F 24p
| 参数名称 | 属性值 |
| Datasheets | |
| 1775013 | |
| Standard Package | 15,000 |
| Category | Connectors, Interconnects |
| Family | Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine |
| 系列 Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Connector Type | Receptacle, Center Strip Contacts |
| 位置数量 Number of Positions | 24 |
| 节距 Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| 排数 Number of Rows | 2 |
| Mounting Type | Surface Mou |
| Features | Board Guide, Solder Retenti |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Mated Stacking Heights | 3mm |
| Height Above Board | 0.094" (2.40mm) |
| Other Names | A118066TR |
电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved