task light aurora combo ivory
| 参数名称 | 属性值 |
| Datasheets | |
| 26515-SIV | |
| Standard Package | 1 |
| Category | Optical Inspection Equipme |
| Family | Lamps - Magnifying, Task |
| Lamp/Magnifier Type | Lamp, Articulating |
| Voltage | 115V |
| Bulb | Incandescent, 60W and Fluorescent, 22W |
| Arm | 42.00" (1066.8mm) |
| Col | Ivory |
| Cord Length | 5' (1.52m) |
| Weigh | 12 lbs (5.4kg) |
| Mounting Type | Clamp Bracket, Edge |

电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved