ant bidir 5dbi 12" RG-142 RP tnc
| 参数名称 | 属性值 |
| Datasheets | |
| CAF94116(IB2450-RT12) | |
| Standard Package | 1 |
| Category | RF/IF and RFID |
| Family | RF Antennas |
| 系列 Packaging | Bulk |
| Antenna Type | Patch |
| Number of Bands | 1 |
| 频率 Frequency | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| VSWR | 1.8 |
| Gai | 5dBi |
| Terminati | RP-TNC |
| Mounting Type | Clips |
| Height (Max) | 0.800" (20.32mm) |
_pdf/pg_0001.png)
| CAF94116(IB2450-RT12) | |
|---|---|
| 描述 | ant bidir 5dbi 12" RG-142 RP tnc |
| Standard Package | 1 |
| Category | RF/IF and RFID |
| Family | RF Antennas |
| 系列 Packaging |
Bulk |
| Antenna Type | Patch |
| Number of Bands | 1 |
| 频率 Frequency |
2.4GHz ~ 2.5GHz |
| VSWR | 1.8 |
| Gai | 5dBi |
| Terminati | RP-TNC |
| Mounting Type | Clips |
| Height (Max) | 0.800" (20.32mm) |
电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved