Transistor Output Slotted Switch, 1-Channel, 2.035mm Slot Width
| 参数名称 | 属性值 |
| 厂商名称 | Honeywell |
| Reach Compliance Code | unknow |
| Coll-Emtr Bkdn Voltage-Mi | 30 V |
| 配置 | SINGLE |
| 最大暗电源 | 100 nA |
| 最大正向电流 | 0.05 A |
| 功能数量 | 1 |
| 最高工作温度 | 85 °C |
| 最低工作温度 | -40 °C |
| 光电设备类型 | TRANSISTOR OUTPUT SLOTTED SWITCH |
| 标称槽宽 | 2.035 mm |
| S-171-A15 | S-171-A55-W | S-171-A11 | S-171-A11-W | S-171-A15-W | S-171-A51 | S-171-A51-W | S-171-A55 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 描述 | Transistor Output Slotted Switch, 1-Channel, 2.035mm Slot Width | Transistor Output Slotted Switch, 1-Channel, 2.035mm Slot Width | Transistor Output Slotted Switch, 1-Channel, 2.035mm Slot Width | Transistor Output Slotted Switch, 1-Channel, 2.035mm Slot Width | Transistor Output Slotted Switch, 1-Channel, 2.035mm Slot Width | Transistor Output Slotted Switch, 1-Channel, 2.035mm Slot Width | Transistor Output Slotted Switch, 1-Channel, 2.035mm Slot Width | Transistor Output Slotted Switch, 1-Channel, 2.035mm Slot Width |
| 厂商名称 | Honeywell | Honeywell | Honeywell | Honeywell | Honeywell | Honeywell | Honeywell | Honeywell |
| Reach Compliance Code | unknow | unknown | unknown | unknown | unknown | unknown | unknown | unknown |
| 配置 | SINGLE | SINGLE | SINGLE | SINGLE | SINGLE | SINGLE | SINGLE | SINGLE |
| 最大暗电源 | 100 nA | 100 nA | 100 nA | 100 nA | 100 nA | 100 nA | 100 nA | 100 nA |
| 最大正向电流 | 0.05 A | 0.05 A | 0.05 A | 0.05 A | 0.05 A | 0.05 A | 0.05 A | 0.05 A |
| 功能数量 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 最高工作温度 | 85 °C | 85 °C | 85 °C | 85 °C | 85 °C | 85 °C | 85 °C | 85 °C |
| 最低工作温度 | -40 °C | -40 °C | -40 °C | -40 °C | -40 °C | -40 °C | -40 °C | -40 °C |
| 光电设备类型 | TRANSISTOR OUTPUT SLOTTED SWITCH | TRANSISTOR OUTPUT SLOTTED SWITCH | TRANSISTOR OUTPUT SLOTTED SWITCH | TRANSISTOR OUTPUT SLOTTED SWITCH | TRANSISTOR OUTPUT SLOTTED SWITCH | TRANSISTOR OUTPUT SLOTTED SWITCH | TRANSISTOR OUTPUT SLOTTED SWITCH | TRANSISTOR OUTPUT SLOTTED SWITCH |
| 标称槽宽 | 2.035 mm | 2.035 mm | 2.035 mm | 2.035 mm | 2.035 mm | 2.035 mm | 2.035 mm | 2.035 mm |
| Coll-Emtr Bkdn Voltage-Min | - | 30 V | 30 V | 30 V | 30 V | 30 V | 30 V | 30 V |
| 标称通态集电极电流 | - | 0.5 mA | 0.1 mA | 0.1 mA | - | 0.4 mA | 0.4 mA | 0.5 mA |
电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved