Power Supply Support Circuit, Fixed, 1 Channel, PDSO8, HALOGEN FREE AND LEAD FREE, TSSOP-8
| 参数名称 | 属性值 |
| 是否Rohs认证 | 符合 |
| 厂商名称 | ABLIC |
| 零件包装代码 | SOIC |
| 包装说明 | TSSOP, |
| 针数 | 8 |
| Reach Compliance Code | compli |
| ECCN代码 | EAR99 |
| 可调阈值 | NO |
| 模拟集成电路 - 其他类型 | POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT |
| JESD-30 代码 | R-PDSO-G8 |
| 长度 | 4.4 mm |
| 信道数量 | 1 |
| 功能数量 | 1 |
| 端子数量 | 8 |
| 最高工作温度 | 85 °C |
| 最低工作温度 | -40 °C |
| 封装主体材料 | PLASTIC/EPOXY |
| 封装代码 | TSSOP |
| 封装形状 | RECTANGULAR |
| 封装形式 | SMALL OUTLINE, THIN PROFILE, SHRINK PITCH |
| 峰值回流温度(摄氏度) | NOT SPECIFIED |
| 座面最大高度 | 1.1 mm |
| 最大供电电压 (Vsup) | 8 V |
| 最小供电电压 (Vsup) | 1.5 V |
| 标称供电电压 (Vsup) | 3.5 V |
| 表面贴装 | YES |
| 温度等级 | INDUSTRIAL |
| 端子形式 | GULL WING |
| 端子节距 | 0.65 mm |
| 端子位置 | DUAL |
| 处于峰值回流温度下的最长时间 | NOT SPECIFIED |
| 宽度 | 3 mm |

| S-8209AAN-T8T1S | S-8209AAM-T8T1S | S-8209AAF-I8T1G | S-8209AAS-I8T1G | S-8209AAH-I8T1G | S-8209AAJ-I8T1G | S-8209AAQ-T8T1S | S-8209AAD-T8T1S | S-8209AAA-T8T1S | S-8209AAP-T8T1S | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 描述 | Power Supply Support Circuit, Fixed, 1 Channel, PDSO8, HALOGEN FREE AND LEAD FREE, TSSOP-8 | Power Supply Support Circuit, Fixed, 1 Channel, PDSO8, HALOGEN FREE AND LEAD FREE, TSSOP-8 | Power Supply Support Circuit, Fixed, 1 Channel, PDSO8, LEAD FREE, SNT-8 | Power Supply Support Circuit, Fixed, 1 Channel, PDSO8, LEAD FREE, SNT-8 | Power Supply Support Circuit, Fixed, 1 Channel, PDSO8, LEAD FREE, SNT-8 | Power Supply Support Circuit, Fixed, 1 Channel, PDSO8, LEAD FREE, SNT-8 | Power Supply Support Circuit, Fixed, 1 Channel, PDSO8, HALOGEN FREE AND LEAD FREE, TSSOP-8 | Power Supply Support Circuit, Fixed, 1 Channel, PDSO8, HALOGEN FREE AND LEAD FREE, TSSOP-8 | Power Supply Support Circuit, Fixed, 1 Channel, PDSO8, HALOGEN FREE AND LEAD FREE, TSSOP-8 | Power Supply Support Circuit, Fixed, 1 Channel, PDSO8, HALOGEN FREE AND LEAD FREE, TSSOP-8 |
| 厂商名称 | ABLIC | ABLIC | ABLIC | ABLIC | ABLIC | ABLIC | ABLIC | ABLIC | ABLIC | ABLIC |
| 零件包装代码 | SOIC | SOIC | SOIC | SOIC | SOIC | SOIC | SOIC | SOIC | SOIC | SOIC |
| 包装说明 | TSSOP, | TSSOP-8 | VSOF, | VSOF, | VSOF, | VSOF, | TSSOP, | TSSOP, | TSSOP, | TSSOP, |
| 针数 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Reach Compliance Code | compli | compliant | compliant | compliant | compliant | compliant | compliant | compliant | compliant | compliant |
| ECCN代码 | EAR99 | EAR99 | EAR99 | EAR99 | EAR99 | EAR99 | EAR99 | EAR99 | EAR99 | EAR99 |
| 可调阈值 | NO | NO | NO | NO | NO | NO | NO | NO | NO | NO |
| 模拟集成电路 - 其他类型 | POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT | POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT | POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT | POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT | POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT | POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT | POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT | POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT | POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT | POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT |
| JESD-30 代码 | R-PDSO-G8 | R-PDSO-G8 | R-PDSO-F8 | R-PDSO-F8 | R-PDSO-F8 | R-PDSO-F8 | R-PDSO-G8 | R-PDSO-G8 | R-PDSO-G8 | R-PDSO-G8 |
| 长度 | 4.4 mm | 4.4 mm | 2.23 mm | 2.23 mm | 2.23 mm | 2.23 mm | 4.4 mm | 4.4 mm | 4.4 mm | 4.4 mm |
| 信道数量 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 功能数量 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 端子数量 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| 最高工作温度 | 85 °C | 85 °C | 85 °C | 85 °C | 85 °C | 85 °C | 85 °C | 85 °C | 85 °C | 85 °C |
| 最低工作温度 | -40 °C | -40 °C | -40 °C | -40 °C | -40 °C | -40 °C | -40 °C | -40 °C | -40 °C | -40 °C |
| 封装主体材料 | PLASTIC/EPOXY | PLASTIC/EPOXY | PLASTIC/EPOXY | PLASTIC/EPOXY | PLASTIC/EPOXY | PLASTIC/EPOXY | PLASTIC/EPOXY | PLASTIC/EPOXY | PLASTIC/EPOXY | PLASTIC/EPOXY |
| 封装代码 | TSSOP | TSSOP | VSOF | VSOF | VSOF | VSOF | TSSOP | TSSOP | TSSOP | TSSOP |
| 封装形状 | RECTANGULAR | RECTANGULAR | RECTANGULAR | RECTANGULAR | RECTANGULAR | RECTANGULAR | RECTANGULAR | RECTANGULAR | RECTANGULAR | RECTANGULAR |
| 封装形式 | SMALL OUTLINE, THIN PROFILE, SHRINK PITCH | SMALL OUTLINE, THIN PROFILE, SHRINK PITCH | SMALL OUTLINE, VERY THIN PROFILE | SMALL OUTLINE, VERY THIN PROFILE | SMALL OUTLINE, VERY THIN PROFILE | SMALL OUTLINE, VERY THIN PROFILE | SMALL OUTLINE, THIN PROFILE, SHRINK PITCH | SMALL OUTLINE, THIN PROFILE, SHRINK PITCH | SMALL OUTLINE, THIN PROFILE, SHRINK PITCH | SMALL OUTLINE, THIN PROFILE, SHRINK PITCH |
| 座面最大高度 | 1.1 mm | 1.1 mm | 0.5 mm | 0.5 mm | 0.5 mm | 0.5 mm | 1.1 mm | 1.1 mm | 1.1 mm | 1.1 mm |
| 最大供电电压 (Vsup) | 8 V | 8 V | 8 V | 8 V | 8 V | 8 V | 8 V | 8 V | 8 V | 8 V |
| 最小供电电压 (Vsup) | 1.5 V | 1.5 V | 1.5 V | 1.5 V | 1.5 V | 1.5 V | 1.5 V | 1.5 V | 1.5 V | 1.5 V |
| 标称供电电压 (Vsup) | 3.5 V | 3.5 V | 3.5 V | 3.5 V | 3.5 V | 3.5 V | 3.5 V | 3.5 V | 3.5 V | 3.5 V |
| 表面贴装 | YES | YES | YES | YES | YES | YES | YES | YES | YES | YES |
| 温度等级 | INDUSTRIAL | INDUSTRIAL | INDUSTRIAL | INDUSTRIAL | INDUSTRIAL | INDUSTRIAL | INDUSTRIAL | INDUSTRIAL | INDUSTRIAL | INDUSTRIAL |
| 端子形式 | GULL WING | GULL WING | FLAT | FLAT | FLAT | FLAT | GULL WING | GULL WING | GULL WING | GULL WING |
| 端子节距 | 0.65 mm | 0.65 mm | 0.5 mm | 0.5 mm | 0.5 mm | 0.5 mm | 0.65 mm | 0.65 mm | 0.65 mm | 0.65 mm |
| 端子位置 | DUAL | DUAL | DUAL | DUAL | DUAL | DUAL | DUAL | DUAL | DUAL | DUAL |
| 宽度 | 3 mm | 3 mm | 1.97 mm | 1.97 mm | 1.97 mm | 1.97 mm | 3 mm | 3 mm | 3 mm | 3 mm |
电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved