Telecom Transformer, CHIP
| 参数名称 | 属性值 |
| 是否无铅 | 含铅 |
| 是否Rohs认证 | 不符合 |
| 厂商名称 | Wurth Elektronik |
| 包装说明 | CHIP |
| Reach Compliance Code | compliant |
| ECCN代码 | EAR99 |
| 其他特性 | BREADTH AND HEIGHT DIM INCLUDES TERMINALS ALSO, TURNS RATIO: 1.41:1 |
| 认证 | IEC |
| 高度 | 10.54 mm |
| 长度 | 9.78 mm |
| 制造商序列号 | 51617R |
| 安装特点 | SURFACE MOUNT |
| 物理尺寸 | L9.78XB9.14XH10.54 (mm) |
| 主阻抗 | 100 OHMS |
| 表面贴装 | YES |
| 变压器类型 | TELECOM TRANSFORMER |
| 宽度 | 9.14 mm |

| 51617R | 51362R | 52134R-LF1 | 52134R | 52186R-LF1 | 52186R | 52191R-1 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 描述 | Telecom Transformer, CHIP | Telecom Transformer, CHIP | Telecom Transformer, CHIP, ROHS COMPLIANT | Telecom Transformer, CHIP | Telecom Transformer, CHIP, ROHS COMPLIANT | Telecom Transformer, CHIP | Telecom Transformer, CHIP |
| 是否无铅 | 含铅 | 含铅 | 不含铅 | 含铅 | 不含铅 | 含铅 | 含铅 |
| 是否Rohs认证 | 不符合 | 不符合 | 符合 | 不符合 | 符合 | 不符合 | 不符合 |
| 厂商名称 | Wurth Elektronik | Wurth Elektronik | Wurth Elektronik | Wurth Elektronik | Wurth Elektronik | Wurth Elektronik | Wurth Elektronik |
| 包装说明 | CHIP | CHIP | CHIP, ROHS COMPLIANT | CHIP | CHIP, ROHS COMPLIANT | CHIP | CHIP |
| Reach Compliance Code | compliant | compliant | compliant | compliant | compliant | compliant | compliant |
| ECCN代码 | EAR99 | EAR99 | EAR99 | EAR99 | EAR99 | EAR99 | EAR99 |
| 其他特性 | BREADTH AND HEIGHT DIM INCLUDES TERMINALS ALSO, TURNS RATIO: 1.41:1 | BREADTH AND HEIGHT DIM INCLUDES TERMINALS ALSO, TURNS RATIO: 2:1 | BREADTH AND HEIGHT DIM INCLUDES TERMINALS ALSO, TURNS RATIO: 4.25:4.25:1 | BREADTH AND HEIGHT DIM INCLUDES TERMINALS ALSO, TURNS RATIO: 4.25:4.25:1 | BREADTH AND HEIGHT DIM INCLUDES TERMINALS ALSO, TURNS RATIO: 2:1 | BREADTH AND HEIGHT DIM INCLUDES TERMINALS ALSO, TURNS RATIO: 2:1 | BREADTH AND HEIGHT DIM INCLUDES TERMINALS ALSO, TURNS RATIO: 2:1 |
| 认证 | IEC | IEC | IEC | IEC | IEC | IEC | IEC |
| 高度 | 10.54 mm | 10.54 mm | 12.7 mm | 12.7 mm | 12.7 mm | 12.7 mm | 12.7 mm |
| 长度 | 9.78 mm | 9.78 mm | 13.97 mm | 13.97 mm | 13.46 mm | 13.46 mm | 13.46 mm |
| 制造商序列号 | 51617R | 51362R | 52134R | 52134R | 52186R | 52186R | 52191R-1 |
| 安装特点 | SURFACE MOUNT | SURFACE MOUNT | SURFACE MOUNT | SURFACE MOUNT | SURFACE MOUNT | SURFACE MOUNT | SURFACE MOUNT |
| 物理尺寸 | L9.78XB9.14XH10.54 (mm) | L9.78XB9.14XH10.54 (mm) | L13.97XB17.17XH12.7 (mm) | L13.97XB17.17XH12.7 (mm) | L13.46XB17.75XH12.7 (mm) | L13.46XB17.75XH12.7 (mm) | L13.46XB17.75XH12.7 (mm) |
| 主阻抗 | 100 OHMS | 100 OHMS | 100 OHMS | 100 OHMS | 100 OHMS | 100 OHMS | 100 OHMS |
| 表面贴装 | YES | YES | YES | YES | YES | YES | YES |
| 变压器类型 | TELECOM TRANSFORMER | TELECOM TRANSFORMER | TELECOM TRANSFORMER | TELECOM TRANSFORMER | TELECOM TRANSFORMER | TELECOM TRANSFORMER | TELECOM TRANSFORMER |
| 宽度 | 9.14 mm | 9.14 mm | 17.17 mm | 17.17 mm | 17.75 mm | 17.75 mm | 17.75 mm |
电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved