Registered Bus Transceiver, 100E Series, 1-Func, 3-Bit, Inverted Output, ECL, PQCC28,
| 参数名称 | 属性值 |
| 是否Rohs认证 | 不符合 |
| 厂商名称 | Synergy Semiconductor Corp |
| Reach Compliance Code | unknown |
| 其他特性 | WITH 25 OHM LINE DRIVE CAPABILITY; SYNCHRONOUS SEND ENABLE; WITH DUAL CLOCK |
| 控制类型 | INDEPENDENT CONTROL |
| 计数方向 | UNIDIRECTIONAL |
| 系列 | 100E |
| JESD-30 代码 | S-PQCC-J28 |
| JESD-609代码 | e0 |
| 逻辑集成电路类型 | REGISTERED BUS TRANSCEIVER |
| 位数 | 3 |
| 功能数量 | 1 |
| 端口数量 | 2 |
| 端子数量 | 28 |
| 最高工作温度 | 85 °C |
| 最低工作温度 | |
| 输出特性 | OPEN-EMITTER WITH CUT-OFF |
| 输出极性 | INVERTED |
| 封装主体材料 | PLASTIC/EPOXY |
| 封装代码 | QCCJ |
| 封装等效代码 | LDCC28,.5SQ |
| 封装形状 | SQUARE |
| 封装形式 | CHIP CARRIER |
| 包装方法 | TAPE AND REEL |
| 电源 | -4.5 V |
| 最大电源电流(ICC) | 173 mA |
| Prop。Delay @ Nom-Sup | 1 ns |
| 传播延迟(tpd) | 1 ns |
| 认证状态 | Not Qualified |
| 表面贴装 | YES |
| 技术 | ECL |
| 温度等级 | OTHER |
| 端子面层 | Tin/Lead (Sn/Pb) |
| 端子形式 | J BEND |
| 端子节距 | 1.27 mm |
| 端子位置 | QUAD |
| 翻译 | N/A |
| 触发器类型 | POSITIVE EDGE |
| SY100E336JCTR | SY10E336JC | SY10E336JCTR | SY100E336JC | |
|---|---|---|---|---|
| 描述 | Registered Bus Transceiver, 100E Series, 1-Func, 3-Bit, Inverted Output, ECL, PQCC28, | Registered Bus Transceiver, 10E Series, 1-Func, 3-Bit, Inverted Output, ECL, PQCC28, | Registered Bus Transceiver, 10E Series, 1-Func, 3-Bit, Inverted Output, ECL, PQCC28, | Registered Bus Transceiver, 100E Series, 1-Func, 3-Bit, Inverted Output, ECL, PQCC28, |
| 是否Rohs认证 | 不符合 | 不符合 | 不符合 | 不符合 |
| 厂商名称 | Synergy Semiconductor Corp | Synergy Semiconductor Corp | Synergy Semiconductor Corp | Synergy Semiconductor Corp |
| Reach Compliance Code | unknown | unknown | unknown | unknown |
| 其他特性 | WITH 25 OHM LINE DRIVE CAPABILITY; SYNCHRONOUS SEND ENABLE; WITH DUAL CLOCK | WITH 25 OHM LINE DRIVE CAPABILITY; SYNCHRONOUS SEND ENABLE; WITH DUAL CLOCK | WITH 25 OHM LINE DRIVE CAPABILITY; SYNCHRONOUS SEND ENABLE; WITH DUAL CLOCK | WITH 25 OHM LINE DRIVE CAPABILITY; SYNCHRONOUS SEND ENABLE; WITH DUAL CLOCK |
| 控制类型 | INDEPENDENT CONTROL | INDEPENDENT CONTROL | INDEPENDENT CONTROL | INDEPENDENT CONTROL |
| 计数方向 | UNIDIRECTIONAL | UNIDIRECTIONAL | UNIDIRECTIONAL | UNIDIRECTIONAL |
| 系列 | 100E | 10E | 10E | 100E |
| JESD-30 代码 | S-PQCC-J28 | S-PQCC-J28 | S-PQCC-J28 | S-PQCC-J28 |
| JESD-609代码 | e0 | e0 | e0 | e0 |
| 逻辑集成电路类型 | REGISTERED BUS TRANSCEIVER | REGISTERED BUS TRANSCEIVER | REGISTERED BUS TRANSCEIVER | REGISTERED BUS TRANSCEIVER |
| 位数 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| 功能数量 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 端口数量 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 端子数量 | 28 | 28 | 28 | 28 |
| 最高工作温度 | 85 °C | 85 °C | 85 °C | 85 °C |
| 输出特性 | OPEN-EMITTER WITH CUT-OFF | OPEN-EMITTER WITH CUT-OFF | OPEN-EMITTER WITH CUT-OFF | OPEN-EMITTER WITH CUT-OFF |
| 输出极性 | INVERTED | INVERTED | INVERTED | INVERTED |
| 封装主体材料 | PLASTIC/EPOXY | PLASTIC/EPOXY | PLASTIC/EPOXY | PLASTIC/EPOXY |
| 封装代码 | QCCJ | QCCJ | QCCJ | QCCJ |
| 封装等效代码 | LDCC28,.5SQ | LDCC28,.5SQ | LDCC28,.5SQ | LDCC28,.5SQ |
| 封装形状 | SQUARE | SQUARE | SQUARE | SQUARE |
| 封装形式 | CHIP CARRIER | CHIP CARRIER | CHIP CARRIER | CHIP CARRIER |
| 电源 | -4.5 V | -5.2 V | -5.2 V | -4.5 V |
| 最大电源电流(ICC) | 173 mA | 150 mA | 150 mA | 173 mA |
| Prop。Delay @ Nom-Sup | 1 ns | 1 ns | 1 ns | 1 ns |
| 传播延迟(tpd) | 1 ns | 1 ns | 1 ns | 1 ns |
| 认证状态 | Not Qualified | Not Qualified | Not Qualified | Not Qualified |
| 表面贴装 | YES | YES | YES | YES |
| 技术 | ECL | ECL | ECL | ECL |
| 温度等级 | OTHER | OTHER | OTHER | OTHER |
| 端子面层 | Tin/Lead (Sn/Pb) | Tin/Lead (Sn/Pb) | Tin/Lead (Sn/Pb) | Tin/Lead (Sn/Pb) |
| 端子形式 | J BEND | J BEND | J BEND | J BEND |
| 端子节距 | 1.27 mm | 1.27 mm | 1.27 mm | 1.27 mm |
| 端子位置 | QUAD | QUAD | QUAD | QUAD |
| 翻译 | N/A | N/A | N/A | N/A |
| 触发器类型 | POSITIVE EDGE | POSITIVE EDGE | POSITIVE EDGE | POSITIVE EDGE |
电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved