IC TELEPHONE SPEECH CKT, PDSO24, 0.300 INCH, PLASTIC, SSOP-24, Telephone Circuit
| 参数名称 | 属性值 |
| 是否无铅 | 含铅 |
| 是否Rohs认证 | 不符合 |
| 厂商名称 | Toshiba(东芝) |
| 零件包装代码 | SSOP |
| 包装说明 | SSOP, |
| 针数 | 24 |
| Reach Compliance Code | unknown |
| JESD-30 代码 | R-PDSO-G24 |
| JESD-609代码 | e0 |
| 长度 | 13 mm |
| 功能数量 | 1 |
| 端子数量 | 24 |
| 最高工作温度 | 60 °C |
| 最低工作温度 | -30 °C |
| 封装主体材料 | PLASTIC/EPOXY |
| 封装代码 | SSOP |
| 封装形状 | RECTANGULAR |
| 封装形式 | SMALL OUTLINE, SHRINK PITCH |
| 峰值回流温度(摄氏度) | 240 |
| 认证状态 | Not Qualified |
| 座面最大高度 | 2.2 mm |
| 表面贴装 | YES |
| 电信集成电路类型 | TELEPHONE SPEECH CIRCUIT |
| 温度等级 | OTHER |
| 端子面层 | TIN LEAD |
| 端子形式 | GULL WING |
| 端子节距 | 1 mm |
| 端子位置 | DUAL |
| 处于峰值回流温度下的最长时间 | NOT SPECIFIED |
| 宽度 | 6 mm |
| TA31032F | TA31033F | TA31033F-TP1 | TA31033F(EL) | TA31033F-TP2 | TA31033F(ER) | TA31032F(EL) | TA31032F(ER) | TA31032F-TP1 | TA31032F-TP2 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 描述 | IC TELEPHONE SPEECH CKT, PDSO24, 0.300 INCH, PLASTIC, SSOP-24, Telephone Circuit | IC TELEPHONE SPEECH CKT, PDSO16, 0.225 INCH, PLASTIC, SOP-16, Telephone Circuit | IC TELEPHONE SPEECH CKT, PDSO16, 0.225 INCH, PLASTIC, SOP-16, Telephone Circuit | IC TELEPHONE SPEECH CKT, PDSO16, 0.225 INCH, PLASTIC, SOP-16, Telephone Circuit | IC TELEPHONE SPEECH CKT, PDSO16, 0.225 INCH, PLASTIC, SOP-16, Telephone Circuit | IC TELEPHONE SPEECH CKT, PDSO16, 0.225 INCH, PLASTIC, SOP-16, Telephone Circuit | IC TELEPHONE SPEECH CKT, PDSO24, 0.300 INCH, PLASTIC, SSOP-24, Telephone Circuit | IC TELEPHONE SPEECH CKT, PDSO24, 0.300 INCH, PLASTIC, SSOP-24, Telephone Circuit | IC TELEPHONE SPEECH CKT, PDSO24, 0.300 INCH, PLASTIC, SSOP-24, Telephone Circuit | IC TELEPHONE SPEECH CKT, PDSO24, 0.300 INCH, PLASTIC, SSOP-24, Telephone Circuit |
| 是否Rohs认证 | 不符合 | 不符合 | 不符合 | 不符合 | 不符合 | 不符合 | 不符合 | 不符合 | 不符合 | 不符合 |
| 厂商名称 | Toshiba(东芝) | Toshiba(东芝) | Toshiba(东芝) | Toshiba(东芝) | Toshiba(东芝) | Toshiba(东芝) | Toshiba(东芝) | Toshiba(东芝) | Toshiba(东芝) | Toshiba(东芝) |
| 零件包装代码 | SSOP | SOIC | SOIC | SOIC | SOIC | SOIC | SSOP | SSOP | SSOP | SSOP |
| 包装说明 | SSOP, | 0.225 INCH, PLASTIC, SOP-16 | SOP, | SOP, | SOP, | SOP, | SSOP, | SSOP, | SSOP, | SSOP, |
| 针数 | 24 | 16 | 16 | 16 | 16 | 16 | 24 | 24 | 24 | 24 |
| Reach Compliance Code | unknown | unknown | unknown | unknown | unknown | unknown | unknown | unknown | unknown | unknown |
| JESD-30 代码 | R-PDSO-G24 | R-PDSO-G16 | R-PDSO-G16 | R-PDSO-G16 | R-PDSO-G16 | R-PDSO-G16 | R-PDSO-G24 | R-PDSO-G24 | R-PDSO-G24 | R-PDSO-G24 |
| JESD-609代码 | e0 | e0 | e0 | e0 | e0 | e0 | e0 | e0 | e0 | e0 |
| 长度 | 13 mm | 10 mm | 10 mm | 10 mm | 10 mm | 10 mm | 13 mm | 13 mm | 13 mm | 13 mm |
| 功能数量 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 端子数量 | 24 | 16 | 16 | 16 | 16 | 16 | 24 | 24 | 24 | 24 |
| 最高工作温度 | 60 °C | 60 °C | 60 °C | 60 °C | 60 °C | 60 °C | 60 °C | 60 °C | 60 °C | 60 °C |
| 最低工作温度 | -30 °C | -30 °C | -30 °C | -30 °C | -30 °C | -30 °C | -30 °C | -30 °C | -30 °C | -30 °C |
| 封装主体材料 | PLASTIC/EPOXY | PLASTIC/EPOXY | PLASTIC/EPOXY | PLASTIC/EPOXY | PLASTIC/EPOXY | PLASTIC/EPOXY | PLASTIC/EPOXY | PLASTIC/EPOXY | PLASTIC/EPOXY | PLASTIC/EPOXY |
| 封装代码 | SSOP | SOP | SOP | SOP | SOP | SOP | SSOP | SSOP | SSOP | SSOP |
| 封装形状 | RECTANGULAR | RECTANGULAR | RECTANGULAR | RECTANGULAR | RECTANGULAR | RECTANGULAR | RECTANGULAR | RECTANGULAR | RECTANGULAR | RECTANGULAR |
| 封装形式 | SMALL OUTLINE, SHRINK PITCH | SMALL OUTLINE | SMALL OUTLINE | SMALL OUTLINE | SMALL OUTLINE | SMALL OUTLINE | SMALL OUTLINE, SHRINK PITCH | SMALL OUTLINE, SHRINK PITCH | SMALL OUTLINE, SHRINK PITCH | SMALL OUTLINE, SHRINK PITCH |
| 峰值回流温度(摄氏度) | 240 | NOT SPECIFIED | NOT SPECIFIED | NOT SPECIFIED | NOT SPECIFIED | NOT SPECIFIED | 240 | 240 | 240 | 240 |
| 认证状态 | Not Qualified | Not Qualified | Not Qualified | Not Qualified | Not Qualified | Not Qualified | Not Qualified | Not Qualified | Not Qualified | Not Qualified |
| 座面最大高度 | 2.2 mm | 1.9 mm | 1.9 mm | 1.9 mm | 1.9 mm | 1.9 mm | 2.2 mm | 2.2 mm | 2.2 mm | 2.2 mm |
| 表面贴装 | YES | YES | YES | YES | YES | YES | YES | YES | YES | YES |
| 电信集成电路类型 | TELEPHONE SPEECH CIRCUIT | TELEPHONE SPEECH CKT | TELEPHONE SPEECH CIRCUIT | TELEPHONE SPEECH CIRCUIT | TELEPHONE SPEECH CIRCUIT | TELEPHONE SPEECH CIRCUIT | TELEPHONE SPEECH CIRCUIT | TELEPHONE SPEECH CIRCUIT | TELEPHONE SPEECH CIRCUIT | TELEPHONE SPEECH CIRCUIT |
| 温度等级 | OTHER | OTHER | OTHER | OTHER | OTHER | OTHER | OTHER | OTHER | OTHER | OTHER |
| 端子面层 | TIN LEAD | TIN LEAD | TIN LEAD | TIN LEAD | TIN LEAD | TIN LEAD | TIN LEAD | TIN LEAD | TIN LEAD | TIN LEAD |
| 端子形式 | GULL WING | GULL WING | GULL WING | GULL WING | GULL WING | GULL WING | GULL WING | GULL WING | GULL WING | GULL WING |
| 端子节距 | 1 mm | 1.27 mm | 1.27 mm | 1.27 mm | 1.27 mm | 1.27 mm | 1 mm | 1 mm | 1 mm | 1 mm |
| 端子位置 | DUAL | DUAL | DUAL | DUAL | DUAL | DUAL | DUAL | DUAL | DUAL | DUAL |
| 处于峰值回流温度下的最长时间 | NOT SPECIFIED | NOT SPECIFIED | NOT SPECIFIED | NOT SPECIFIED | NOT SPECIFIED | NOT SPECIFIED | NOT SPECIFIED | NOT SPECIFIED | NOT SPECIFIED | NOT SPECIFIED |
| 宽度 | 6 mm | 4.4 mm | 4.4 mm | 4.4 mm | 4.4 mm | 4.4 mm | 6 mm | 6 mm | 6 mm | 6 mm |
| 是否无铅 | 含铅 | - | 含铅 | 含铅 | 含铅 | 含铅 | 含铅 | 含铅 | 含铅 | 含铅 |
电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved