Smart/Normal 7 Seg Numeric LED Display, Red, 9.77mm, 12.50X19.0 MM, ROHS COMPLIANT PACKAGE-10
| 参数名称 | 属性值 |
| 是否无铅 | 不含铅 |
| 是否Rohs认证 | 符合 |
| 厂商名称 | Stanley Electric Co |
| 包装说明 | 12.50X19.0 MM, ROHS COMPLIANT PACKAGE-10 |
| Reach Compliance Code | compliant |
| 颜色 | RED |
| 配置 | SEPARATE, 0.5 DIGIT WITH DECIMAL POINT |
| 显示高度 | 9.77 mm |
| 最大正向电流 | 0.03 A |
| 功能数量 | 0.5 |
| 最高工作温度 | 85 °C |
| 最低工作温度 | -40 °C |
| 光电设备类型 | SMART/NORMAL 7 SEG NUMERIC LED DISPLAY |

| NSR145-C | NSR145-B | NSG145P-B | NSG147P-C | NSR147-B | NSA147-B | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 描述 | Smart/Normal 7 Seg Numeric LED Display, Red, 9.77mm, 12.50X19.0 MM, ROHS COMPLIANT PACKAGE-10 | Smart/Normal 7 Seg Numeric LED Display, Red, 9.77mm, 12.50X19.0 MM, ROHS COMPLIANT PACKAGE-10 | Smart/Normal 7 Seg Numeric LED Display, Green, 9.77mm, 12.50X19.0 MM, ROHS COMPLIANT PACKAGE-10 | Smart/Normal 7 Seg Numeric LED Display, Green, 9.77mm, 12.50X19.0 MM, ROHS COMPLIANT PACKAGE-10 | Smart/Normal 7 Seg Numeric LED Display, Red, 9.77mm, 12.50X19.0 MM, ROHS COMPLIANT PACKAGE-10 | Smart/Normal 7 Seg Numeric LED Display, Orange, 9.77mm, 12.50X19.0 MM, ROHS COMPLIANT PACKAGE-10 |
| 包装说明 | 12.50X19.0 MM, ROHS COMPLIANT PACKAGE-10 | 12.50X19.0 MM, ROHS COMPLIANT PACKAGE-10 | 12.50X19.0 MM, ROHS COMPLIANT PACKAGE-10 | 12.50X19.0 MM, ROHS COMPLIANT PACKAGE-10 | 12.50X19.0 MM, ROHS COMPLIANT PACKAGE-10 | 12.50X19.0 MM, ROHS COMPLIANT PACKAGE-10 |
| Reach Compliance Code | compliant | unknown | unknown | unknown | unknown | compliant |
| 颜色 | RED | RED | GREEN | GREEN | RED | ORANGE |
| 配置 | SEPARATE, 0.5 DIGIT WITH DECIMAL POINT | SEPARATE, 0.5 DIGIT WITH DECIMAL POINT | SEPARATE, 0.5 DIGIT WITH DECIMAL POINT | SEPARATE, 0.5 DIGIT WITH DECIMAL POINT | SEPARATE, 0.5 DIGIT WITH DECIMAL POINT | SEPARATE, 0.5 DIGIT WITH DECIMAL POINT |
| 显示高度 | 9.77 mm | 9.77 mm | 9.77 mm | 9.77 mm | 9.77 mm | 9.77 mm |
| 最大正向电流 | 0.03 A | 0.03 A | 0.025 A | 0.025 A | 0.03 A | 0.025 A |
| 功能数量 | 0.5 | 0.5 | 0.5 | 0.5 | 0.5 | 0.5 |
| 最高工作温度 | 85 °C | 85 °C | 85 °C | 85 °C | 85 °C | 85 °C |
| 最低工作温度 | -40 °C | -40 °C | -40 °C | -40 °C | -40 °C | -40 °C |
| 光电设备类型 | SMART/NORMAL 7 SEG NUMERIC LED DISPLAY | SMART/NORMAL 7 SEG NUMERIC LED DISPLAY | SMART/NORMAL 7 SEG NUMERIC LED DISPLAY | SMART/NORMAL 7 SEG NUMERIC LED DISPLAY | SMART/NORMAL 7 SEG NUMERIC LED DISPLAY | SMART/NORMAL 7 SEG NUMERIC LED DISPLAY |
| 是否无铅 | 不含铅 | 不含铅 | 不含铅 | - | 不含铅 | 不含铅 |
| 是否Rohs认证 | 符合 | 符合 | 符合 | - | 符合 | 符合 |
| 厂商名称 | Stanley Electric Co | - | Stanley Electric Co | Stanley Electric Co | Stanley Electric Co | Stanley Electric Co |
电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved