Transistor Output SSR, 1-Channel, 2500V Isolation, 20 X 5 MM, 17 MM HEIGHT, ROHS COMPLIANT, ULTRA SLIM PACKAGE-4
| 参数名称 | 属性值 |
| 厂商名称 | FUJITSU(富士通) |
| 包装说明 | 20 X 5 MM, 17 MM HEIGHT, ROHS COMPLIANT, ULTRA SLIM PACKAGE-4 |
| Reach Compliance Code | unknown |
| 其他特性 | WITH ZERO CROSSOVER CIRCUIT |
| 配置 | COMPLEX |
| 最大绝缘电压 | 2500 V |
| 元件数量 | 1 |
| 最大通态电流 | 1 A |
| 最高工作温度 | 100 °C |
| 最低工作温度 | -40 °C |
| 光电设备类型 | TRANSISTOR OUTPUT SSR |

| SN-12D01HZ-CRT | SN-5D01HZ-C | SN-24D01HZ-C | SN-12D01HZ-CT | SN-12D01HZ-C | |
|---|---|---|---|---|---|
| 描述 | Transistor Output SSR, 1-Channel, 2500V Isolation, 20 X 5 MM, 17 MM HEIGHT, ROHS COMPLIANT, ULTRA SLIM PACKAGE-4 | Transistor Output SSR, 1-Channel, 2500V Isolation, 20 X 5 MM, 17 MM HEIGHT, ROHS COMPLIANT, ULTRA SLIM PACKAGE-4 | Transistor Output SSR, 1-Channel, 2500V Isolation, 20 X 5 MM, 17 MM HEIGHT, ROHS COMPLIANT, ULTRA SLIM PACKAGE-4 | Transistor Output SSR, 1-Channel, 2500V Isolation, 20 X 5 MM, 17 MM HEIGHT, ROHS COMPLIANT, ULTRA SLIM PACKAGE-4 | Transistor Output SSR, 1-Channel, 2500V Isolation, 20 X 5 MM, 17 MM HEIGHT, ROHS COMPLIANT, ULTRA SLIM PACKAGE-4 |
| 厂商名称 | FUJITSU(富士通) | FUJITSU(富士通) | FUJITSU(富士通) | FUJITSU(富士通) | FUJITSU(富士通) |
| 包装说明 | 20 X 5 MM, 17 MM HEIGHT, ROHS COMPLIANT, ULTRA SLIM PACKAGE-4 | 20 X 5 MM, 17 MM HEIGHT, ROHS COMPLIANT, ULTRA SLIM PACKAGE-4 | 20 X 5 MM, 17 MM HEIGHT, ROHS COMPLIANT, ULTRA SLIM PACKAGE-4 | 20 X 5 MM, 17 MM HEIGHT, ROHS COMPLIANT, ULTRA SLIM PACKAGE-4 | 20 X 5 MM, 17 MM HEIGHT, ROHS COMPLIANT, ULTRA SLIM PACKAGE-4 |
| Reach Compliance Code | unknown | unknown | unknown | unknown | unknown |
| 其他特性 | WITH ZERO CROSSOVER CIRCUIT | WITH ZERO CROSSOVER CIRCUIT | WITH ZERO CROSSOVER CIRCUIT | WITH ZERO CROSSOVER CIRCUIT | WITH ZERO CROSSOVER CIRCUIT |
| 配置 | COMPLEX | COMPLEX | COMPLEX | COMPLEX | COMPLEX |
| 最大绝缘电压 | 2500 V | 2500 V | 2500 V | 2500 V | 2500 V |
| 元件数量 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 最大通态电流 | 1 A | 1 A | 1 A | 1 A | 1 A |
| 最高工作温度 | 100 °C | 85 °C | 85 °C | 100 °C | 85 °C |
| 最低工作温度 | -40 °C | -30 °C | -30 °C | -40 °C | -30 °C |
| 光电设备类型 | TRANSISTOR OUTPUT SSR | TRANSISTOR OUTPUT SSR | TRANSISTOR OUTPUT SSR | TRANSISTOR OUTPUT SSR | TRANSISTOR OUTPUT SSR |
电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved