Directional Coupler, 815MHz Min, 960MHz Max, 0.15dB Insertion Loss-Max, ROHS COMPLIANT, SURFACE MOUNT PACKAGE-4
| 参数名称 | 属性值 |
| 包装说明 | ROHS COMPLIANT, SURFACE MOUNT PACKAGE-4 |
| Reach Compliance Code | unknown |
| 其他特性 | HIGH ISOLATION |
| 构造 | COMPONENT |
| 最大输入功率 (CW) | 53.01 dBm |
| 最大插入损耗 | 0.15 dB |
| 最大工作频率 | 960 MHz |
| 最小工作频率 | 815 MHz |
| 最高工作温度 | 125 °C |
| 最低工作温度 | -55 °C |
| 射频/微波设备类型 | DIRECTIONAL COUPLER |
| 最大电压驻波比 | 1.15 |
| Base Number Matches | 1 |

| D3DD20F | |
|---|---|
| 描述 | Directional Coupler, 815MHz Min, 960MHz Max, 0.15dB Insertion Loss-Max, ROHS COMPLIANT, SURFACE MOUNT PACKAGE-4 |
| 包装说明 | ROHS COMPLIANT, SURFACE MOUNT PACKAGE-4 |
| Reach Compliance Code | unknown |
| 其他特性 | HIGH ISOLATION |
| 构造 | COMPONENT |
| 最大输入功率 (CW) | 53.01 dBm |
| 最大插入损耗 | 0.15 dB |
| 最大工作频率 | 960 MHz |
| 最小工作频率 | 815 MHz |
| 最高工作温度 | 125 °C |
| 最低工作温度 | -55 °C |
| 射频/微波设备类型 | DIRECTIONAL COUPLER |
| 最大电压驻波比 | 1.15 |
| Base Number Matches | 1 |
电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved