Telecom Transformer, ROHS COMPLIANT
| 参数名称 | 属性值 |
| 是否无铅 | 不含铅 |
| 是否Rohs认证 | 符合 |
| 包装说明 | ROHS COMPLIANT |
| Reach Compliance Code | compliant |
| ECCN代码 | EAR99 |
| 其他特性 | TURNS RATIO: 1CT:1.41CT; 1CT:1.41CT |
| 高度 | 6.22 mm |
| 长度 | 12.83 mm |
| 制造商序列号 | CT-68786F |
| 安装特点 | SURFACE MOUNT |
| 最高工作温度 | 70 °C |
| 最低工作温度 | |
| 物理尺寸 | L12.83XB9.58XH6.22 (mm) |
| 表面贴装 | YES |
| 变压器类型 | TELECOM TRANSFORMER |
| 宽度 | 9.58 mm |
| Base Number Matches | 1 |

| CT-68786F | CT-65865F | CT-65861F | CT-65862F | CT-65866F | CT-65870F | CT-68678F | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 描述 | Telecom Transformer, ROHS COMPLIANT | Telecom Transformer, ROHS COMPLIANT | Telecom Transformer, ROHS COMPLIANT | Telecom Transformer, ROHS COMPLIANT | Telecom Transformer, ROHS COMPLIANT | Telecom Transformer, ROHS COMPLIANT | Telecom Transformer, ROHS COMPLIANT |
| 是否无铅 | 不含铅 | 不含铅 | 不含铅 | 不含铅 | 不含铅 | 不含铅 | 不含铅 |
| 是否Rohs认证 | 符合 | 符合 | 符合 | 符合 | 符合 | 符合 | 符合 |
| 包装说明 | ROHS COMPLIANT | ROHS COMPLIANT | ROHS COMPLIANT | ROHS COMPLIANT | ROHS COMPLIANT | ROHS COMPLIANT | ROHS COMPLIANT |
| Reach Compliance Code | compliant | compliant | compliant | compliant | compliant | compliant | compliant |
| ECCN代码 | EAR99 | EAR99 | EAR99 | EAR99 | EAR99 | EAR99 | EAR99 |
| 其他特性 | TURNS RATIO: 1CT:1.41CT; 1CT:1.41CT | TURNS RATIO: 1:1.15CT; 1CT:2CT | TURNS RATIO: 1CT:2CT; 1CT:2CT | TURNS RATIO: 1CT:2CT; 1:1.36CT | TURNS RATIO: 1:1/1.26; 1CT:2CT | TURNS RATIO: 1CT:1.15CT; 1CT:1.15CT | TURNS RATIO: 1CT:1CT; 1CT:2CT |
| 高度 | 6.22 mm | 6.22 mm | 6.22 mm | 6.22 mm | 6.22 mm | 6.22 mm | 6.22 mm |
| 长度 | 12.83 mm | 12.83 mm | 12.83 mm | 12.83 mm | 12.83 mm | 12.83 mm | 12.83 mm |
| 制造商序列号 | CT-68786F | CT-65865F | CT-65861F | CT-65862F | CT-65866F | CT-65870F | CT-68678F |
| 安装特点 | SURFACE MOUNT | SURFACE MOUNT | SURFACE MOUNT | SURFACE MOUNT | SURFACE MOUNT | SURFACE MOUNT | SURFACE MOUNT |
| 最高工作温度 | 70 °C | 70 °C | 70 °C | 70 °C | 70 °C | 70 °C | 70 °C |
| 物理尺寸 | L12.83XB9.58XH6.22 (mm) | L12.83XB9.58XH6.22 (mm) | L12.83XB9.58XH6.22 (mm) | L12.83XB9.58XH6.22 (mm) | L12.83XB9.58XH6.22 (mm) | L12.83XB9.58XH6.22 (mm) | L12.83XB9.58XH6.22 (mm) |
| 表面贴装 | YES | YES | YES | YES | YES | YES | YES |
| 变压器类型 | TELECOM TRANSFORMER | TELECOM TRANSFORMER | TELECOM TRANSFORMER | TELECOM TRANSFORMER | TELECOM TRANSFORMER | TELECOM TRANSFORMER | TELECOM TRANSFORMER |
| 宽度 | 9.58 mm | 9.58 mm | 9.58 mm | 9.58 mm | 9.58 mm | 9.58 mm | 9.58 mm |
| Base Number Matches | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved