Isolator, 379.75MHz Min, 381.75MHz Max
| 参数名称 | 属性值 |
| Reach Compliance Code | unknown |
| 最大输入功率 (CW) | 20 dBm |
| 最大插入损耗 | 1.5 dB |
| 最大工作频率 | 381.75 MHz |
| 最小工作频率 | 379.75 MHz |
| 射频/微波设备类型 | ISOLATOR |
| Base Number Matches | 1 |
| CE070 | CE073 | CE07A | CE071 | CE06A | CE15A | CE072 | CE074 | LDC20L170J1441 | LDC20B030GC1600 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 描述 | Isolator, 379.75MHz Min, 381.75MHz Max | Isolator, 1429MHz Min, 1910MHz Max | 3 Port Circulator, 1895MHz Min, 1920MHz Max | Isolator, 1895MHz Min, 1920MHz Max | 3 Port Circulator, 890MHz Min, 960MHz Max | 3 Port Circulator, 824MHz Min, 950MHz Max | Isolator, 824MHz Min, 849MHz Max | Isolator, 925MHz Min, 1453MHz Max | Directional Coupler, 129MHz Min, 153MHz Max, 0.3dB Insertion Loss-Max | 90 Degree Hybrid Coupler, 1500MHz Min, 1700MHz Max, 3.8dB Insertion Loss-Max |
| Reach Compliance Code | unknown | unknown | unknown | unknown | unknown | unknown | unknown | unknown | unknown | unknow |
| 最大输入功率 (CW) | 20 dBm | 33.98 dBm | 33.98 dBm | 33.98 dBm | 33.98 dBm | 40 dBm | 33.98 dBm | 33.98 dBm | 34.77 dBm | 34.77 dBm |
| 最大插入损耗 | 1.5 dB | 0.6 dB | 0.9 dB | 0.9 dB | 1.5 dB | 0.8 dB | 0.7 dB | 0.75 dB | 0.3 dB | 3.8 dB |
| 最大工作频率 | 381.75 MHz | 1910 MHz | 1920 MHz | 1920 MHz | 960 MHz | 950 MHz | 849 MHz | 1453 MHz | 153 MHz | 1700 MHz |
| 最小工作频率 | 379.75 MHz | 1429 MHz | 1895 MHz | 1895 MHz | 890 MHz | 824 MHz | 824 MHz | 925 MHz | 129 MHz | 1500 MHz |
| 射频/微波设备类型 | ISOLATOR | ISOLATOR | 3 PORT CIRCULATOR | ISOLATOR | 3 PORT CIRCULATOR | 3 PORT CIRCULATOR | ISOLATOR | ISOLATOR | DIRECTIONAL COUPLER | 90 DEGREE HYBRID COUPLER |
| Base Number Matches | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - |
电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved