Data Line Filter, 8 FUNCTIONS, 5 A, FERRITE CHIP, SURFACE MOUNT
| 参数名称 | 属性值 |
| Reach Compliance Code | unknown |
| ECCN代码 | EAR99 |
| 其他特性 | COMMON MODE CHOKE |
| 最大直流电阻 | 0.02 Ω |
| 滤波器类型 | FERRITE CHIP |
| 高度 | 7.75 mm |
| JESD-609代码 | e0 |
| 长度 | 12.7 mm |
| 制造商序列号 | CM |
| 安装类型 | SURFACE MOUNT |
| 功能数量 | 8 |
| 最高工作温度 | 125 °C |
| 最低工作温度 | -55 °C |
| 输出阻抗 | 120 OHM Ω |
| 物理尺寸 | L12.7XB4.72XH7.75 (mm)/L0.5XB0.186XH0.305 (inch) |
| 额定电流 | 5 A |
| 端子面层 | TIN LEAD |
| 宽度 | 4.72 mm |
| Base Number Matches | 1 |
| CM5018R121R-00 | CM5018R800R-00 | CM5018R201R-00 | CM2718R800R-00 | CM3818R201R-00 | CM3818R800R-00 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 描述 | Data Line Filter, 8 FUNCTIONS, 5 A, FERRITE CHIP, SURFACE MOUNT | Data Line Filter, 8 FUNCTIONS, 5 A, FERRITE CHIP, SURFACE MOUNT | 8 FUNCTIONS, 5 A, FERRITE CHIP | Data Line Filter, 4 FUNCTIONS, 5 A, FERRITE CHIP, SURFACE MOUNT | CHOKE COMMON MODE 200 OHM SMD | Data Line Filter, 6 FUNCTIONS, 5 A, FERRITE CHIP, SURFACE MOUNT |
| Reach Compliance Code | unknown | unknown | unknown | unknown | unknown | unknown |
| ECCN代码 | EAR99 | EAR99 | EAR99 | EAR99 | - | EAR99 |
| 其他特性 | COMMON MODE CHOKE | COMMON MODE CHOKE | COMMON MODE CHOKE | COMMON MODE CHOKE | - | COMMON MODE CHOKE |
| 最大直流电阻 | 0.02 Ω | 0.02 Ω | 0.02 Ω | 0.02 Ω | - | 0.02 Ω |
| 滤波器类型 | FERRITE CHIP | FERRITE CHIP | FERRITE CHIP | FERRITE CHIP | - | FERRITE CHIP |
| 高度 | 7.75 mm | 4.83 mm | 13.72 mm | 4.83 mm | - | 4.83 mm |
| JESD-609代码 | e0 | e0 | - | e0 | - | e0 |
| 长度 | 12.7 mm | 12.7 mm | 12.7 mm | 6.99 mm | - | 9.8 mm |
| 制造商序列号 | CM | CM | CM | CM | - | CM |
| 安装类型 | SURFACE MOUNT | SURFACE MOUNT | SURFACE MOUNT | SURFACE MOUNT | - | SURFACE MOUNT |
| 功能数量 | 8 | 8 | 8 | 4 | - | 6 |
| 最高工作温度 | 125 °C | 125 °C | 125 °C | 125 °C | - | 125 °C |
| 最低工作温度 | -55 °C | -55 °C | -55 °C | -55 °C | - | -55 °C |
| 输出阻抗 | 120 OHM Ω | 80 OHM Ω | 200 OHM Ω | 80 OHM Ω | - | 80 OHM Ω |
| 物理尺寸 | L12.7XB4.72XH7.75 (mm)/L0.5XB0.186XH0.305 (inch) | L12.7XB4.72XH4.83 (mm)/L0.5XB0.186XH0.19 (inch) | L12.7XB4.72XH13.72 (mm)/L0.5XB0.186XH0.54 (inch) | L6.99XB4.72XH4.83 (mm)/L0.275XB0.186XH0.19 (inch) | - | L9.8XB4.72XH4.83 (mm)/L0.386XB0.186XH0.19 (inch) |
| 额定电流 | 5 A | 5 A | 5 A | 5 A | - | 5 A |
| 端子面层 | TIN LEAD | TIN LEAD | - | TIN LEAD | - | TIN LEAD |
| 宽度 | 4.72 mm | 4.72 mm | 4.72 mm | 4.72 mm | - | 4.72 mm |
电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved