Heat Sink, 24ohm, Fin, U, Transverse, Aluminum, Anodized, ROHS COMPLIANT
| 参数名称 | 属性值 |
| 包装说明 | ROHS COMPLIANT |
| Reach Compliance Code | unknown |
| 主体材料 | ALUMINUM |
| 颜色 | BLACK |
| 构造 | FIN |
| 鳍板方向 | TRANSVERSE |
| 面层 | ANODIZED |
| 高度 | 19.05 mm |
| 长度 | 19.05 mm |
| 轮廓 | U |
| 热阻 | 24 Ω |
| 耐热支撑装置类型 | HEAT SINK |
| 宽度 | 9.65 mm |
| Base Number Matches | 1 |

| 507302B10000G | 507302B00009G | 507302U00000G | |
|---|---|---|---|
| 描述 | Heat Sink, 24ohm, Fin, U, Transverse, Aluminum, Anodized, ROHS COMPLIANT | Heat Sink, 24ohm, Fin, U, Transverse, Aluminum, Anodized, ROHS COMPLIANT | Heat Sink, 24ohm, Fin, U, Transverse, Aluminum, Anodized, ROHS COMPLIANT |
| 包装说明 | ROHS COMPLIANT | ROHS COMPLIANT | ROHS COMPLIANT |
| Reach Compliance Code | unknown | unknown | unknown |
| 主体材料 | ALUMINUM | ALUMINUM | ALUMINUM |
| 颜色 | BLACK | BLACK | BLACK |
| 构造 | FIN | FIN | FIN |
| 鳍板方向 | TRANSVERSE | TRANSVERSE | TRANSVERSE |
| 面层 | ANODIZED | ANODIZED | ANODIZED |
| 高度 | 19.05 mm | 19.05 mm | 19.05 mm |
| 长度 | 19.05 mm | 19.05 mm | 19.05 mm |
| 轮廓 | U | U | U |
| 热阻 | 24 Ω | 24 Ω | 24 Ω |
| 耐热支撑装置类型 | HEAT SINK | HEAT SINK | HEAT SINK |
| 宽度 | 9.65 mm | 9.65 mm | 9.65 mm |
| Base Number Matches | 1 | 1 | 1 |
电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved