Clock Recovery Circuit, 1-Func, PDSO28,
| 参数名称 | 属性值 |
| 厂商名称 | Dover Corporation |
| 包装说明 | , |
| Reach Compliance Code | unknown |
| Is Samacsys | N |
| JESD-30 代码 | R-PDSO-G28 |
| 功能数量 | 1 |
| 端子数量 | 28 |
| 最高工作温度 | 85 °C |
| 最低工作温度 | -40 °C |
| 封装主体材料 | PLASTIC/EPOXY |
| 封装形状 | RECTANGULAR |
| 封装形式 | SMALL OUTLINE |
| 认证状态 | Not Qualified |
| 最大压摆率 | 75 mA |
| 标称供电电压 | 5 V |
| 表面贴装 | YES |
| 电信集成电路类型 | ATM/SONET/SDH CLOCK RECOVERY CIRCUIT |
| 温度等级 | INDUSTRIAL |
| 端子形式 | GULL WING |
| 端子位置 | DUAL |
| Base Number Matches | 1 |
| C107097933 | C106859002 | GRM0222C1E6R3WA03 | C107208662 | C107208670 | C107316424 | C107316440 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 描述 | Clock Recovery Circuit, 1-Func, PDSO28, | Clock Recovery Circuit, 1-Func, PDSO28, | Chip Multilayer Ceramic Capacitors for General Purpose | Clock Recovery Circuit, 1-Func, PDSO28, | Clock Recovery Circuit, 1-Func, PDSO28, | Clock Recovery Circuit, 1-Func, PDSO28, | Clock Recovery Circuit, 1-Func, PDSO28, |
| Reach Compliance Code | unknown | unknown | - | unknown | unknown | unknown | unknown |
| JESD-30 代码 | R-PDSO-G28 | R-PDSO-G28 | - | R-PDSO-G28 | R-PDSO-G28 | R-PDSO-G28 | R-PDSO-G28 |
| 功能数量 | 1 | 1 | - | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 端子数量 | 28 | 28 | - | 28 | 28 | 28 | 28 |
| 最高工作温度 | 85 °C | 85 °C | - | 85 °C | 85 °C | 85 °C | 85 °C |
| 最低工作温度 | -40 °C | -40 °C | - | -40 °C | -40 °C | -40 °C | -40 °C |
| 封装主体材料 | PLASTIC/EPOXY | PLASTIC/EPOXY | - | PLASTIC/EPOXY | PLASTIC/EPOXY | PLASTIC/EPOXY | PLASTIC/EPOXY |
| 封装形状 | RECTANGULAR | RECTANGULAR | - | RECTANGULAR | RECTANGULAR | RECTANGULAR | RECTANGULAR |
| 封装形式 | SMALL OUTLINE | SMALL OUTLINE | - | SMALL OUTLINE | SMALL OUTLINE | SMALL OUTLINE | SMALL OUTLINE |
| 认证状态 | Not Qualified | Not Qualified | - | Not Qualified | Not Qualified | Not Qualified | Not Qualified |
| 最大压摆率 | 75 mA | 75 mA | - | 75 mA | 75 mA | 75 mA | 75 mA |
| 标称供电电压 | 5 V | 5 V | - | 5 V | 5 V | 5 V | 5 V |
| 表面贴装 | YES | YES | - | YES | YES | YES | YES |
| 电信集成电路类型 | ATM/SONET/SDH CLOCK RECOVERY CIRCUIT | ATM/SONET/SDH CLOCK RECOVERY CIRCUIT | - | ATM/SONET/SDH CLOCK RECOVERY CIRCUIT | ATM/SONET/SDH CLOCK RECOVERY CIRCUIT | ATM/SONET/SDH CLOCK RECOVERY CIRCUIT | ATM/SONET/SDH CLOCK RECOVERY CIRCUIT |
| 温度等级 | INDUSTRIAL | INDUSTRIAL | - | INDUSTRIAL | INDUSTRIAL | INDUSTRIAL | INDUSTRIAL |
| 端子形式 | GULL WING | GULL WING | - | GULL WING | GULL WING | GULL WING | GULL WING |
| 端子位置 | DUAL | DUAL | - | DUAL | DUAL | DUAL | DUAL |
| Base Number Matches | 1 | 1 | - | 1 | 1 | 1 | 1 |
电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved