Low Pass Filter, 15MHz, ROHS COMPLIANT PACKGE-6
| 参数名称 | 属性值 |
| 厂商名称 | TOKO, INC. |
| Reach Compliance Code | unknown |
| 中心频率或截止频率 (fo/fc) | 15 MHz |
| 滤波器类型 | LOW PASS FILTER |
| 高度 | 6 mm |
| 输入阻抗 | 330 OHM |
| 长度 | 14.5 mm |
| 制造商序列号 | 4FFQS |
| 安装类型 | SURFACE MOUNT |
| 输出阻抗 | 330 OHM Ω |
| 包装方法 | TAPE; TRAY |
| 物理尺寸 | L14.5XB14.5XH6.0 (mm)/L0.571XB0.571XH0.236 (inch) |
| 宽度 | 14.5 mm |
| Base Number Matches | 1 |

| ##T690BD-0205 | ##T690BD-0206 | |
|---|---|---|
| 描述 | Low Pass Filter, 15MHz, ROHS COMPLIANT PACKGE-6 | Low Pass Filter, 7MHz, ROHS COMPLIANT PACKGE-6 |
| 厂商名称 | TOKO, INC. | TOKO, INC. |
| Reach Compliance Code | unknown | unknown |
| 中心频率或截止频率 (fo/fc) | 15 MHz | 7 MHz |
| 滤波器类型 | LOW PASS FILTER | LOW PASS FILTER |
| 高度 | 6 mm | 6 mm |
| 输入阻抗 | 330 OHM | 330 OHM |
| 长度 | 14.5 mm | 14.5 mm |
| 制造商序列号 | 4FFQS | 4FFQS |
| 安装类型 | SURFACE MOUNT | SURFACE MOUNT |
| 输出阻抗 | 330 OHM Ω | 330 OHM Ω |
| 包装方法 | TAPE; TRAY | TAPE; TRAY |
| 物理尺寸 | L14.5XB14.5XH6.0 (mm)/L0.571XB0.571XH0.236 (inch) | L14.5XB14.5XH6.0 (mm)/L0.571XB0.571XH0.236 (inch) |
| 宽度 | 14.5 mm | 14.5 mm |
| Base Number Matches | 1 | 1 |
电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved