RF Connector Adapter, BM-SMA, Cable Mount, Male-Male, Plug
| 参数名称 | 属性值 |
| Reach Compliance Code | unknown |
| ECCN代码 | EAR99 |
| Is Samacsys | N |
| 适配器类型 | BM-SMA |
| 其他特性 | DYNAMITE |
| 主体/外壳类型 | PLUG |
| 特性阻抗 | 50 Ω |
| 连接器类型 | RF CONNECTOR ADAPTER |
| 触点性别 | MALE-MALE |
| 耦合类型 | THREADED |
| DIN 符合性 | NO |
| 滤波功能 | NO |
| IEC 符合性 | NO |
| 插入损耗 | 0.28 dB |
| 绝缘体材料 | TEFLON |
| MIL 符合性 | YES |
| 制造商序列号 | 1100 |
| 安装类型 | CABLE |
| 最大工作频率 | 38 GHz |
| 选件 | GENERAL PURPOSE |
| 面板安装 | NO |
| 电压驻波比 | 1.35 |
| Base Number Matches | 1 |
| 1100-2698-6250 | 1110-2799-6250 | 1100-2798-6250 | 1100-2799-6250 | NM-2J2-085-PS1-00CC | 1100-2699-6250 | 1110-2798-6250 | 1110-2698-6250 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 描述 | RF Connector Adapter, BM-SMA, Cable Mount, Male-Male, Plug | RF Connector Adapter, BM-SMA, Panel Mount, Female-Female, Jack | RF Connector Adapter, BM-SMA, Cable Mount, Female-Male, Jack-plug | RF Connector Adapter, BM-SMA, Cable Mount, Female-Female, Jack | Interconnection Device | RF Connector Adapter, BM-SMA, Cable Mount, Male-Female, Plug-jack | RF Connector Adapter, BM-SMA, Panel Mount, Female-Male, Jack-plug | RF Connector Adapter, BM-SMA, Panel Mount, Male-Male, Plug |
| Reach Compliance Code | unknown | unknow | unknow | unknow | compliant | unknown | unknown | unknown |
| 连接器类型 | RF CONNECTOR ADAPTER | RF CONNECTOR ADAPTER | RF CONNECTOR ADAPTER | RF CONNECTOR ADAPTER | INTERCONNECTION DEVICE | RF CONNECTOR ADAPTER | RF CONNECTOR ADAPTER | RF CONNECTOR ADAPTER |
| 适配器类型 | BM-SMA | BM-SMA | BM-SMA | BM-SMA | - | BM-SMA | BM-SMA | BM-SMA |
| 其他特性 | DYNAMITE | DYNAMITE | DYNAMITE | DYNAMITE | - | DYNAMITE | DYNAMITE | DYNAMITE |
| 主体/外壳类型 | PLUG | JACK | JACK-PLUG | JACK | - | PLUG-JACK | JACK-PLUG | PLUG |
| 特性阻抗 | 50 Ω | 50 Ω | 50 Ω | 50 Ω | - | 50 Ω | 50 Ω | 50 Ω |
| 触点性别 | MALE-MALE | FEMALE-FEMALE | FEMALE-MALE | FEMALE-FEMALE | - | MALE-FEMALE | FEMALE-MALE | MALE-MALE |
| 耦合类型 | THREADED | THREADED | THREADED | THREADED | - | THREADED | THREADED | THREADED |
| DIN 符合性 | NO | NO | NO | NO | - | NO | NO | NO |
| 滤波功能 | NO | NO | NO | NO | - | NO | NO | NO |
| IEC 符合性 | NO | NO | NO | NO | - | NO | NO | NO |
| 插入损耗 | 0.28 dB | 0.28 dB | 0.28 dB | 0.28 dB | - | 0.28 dB | 0.28 dB | 0.28 dB |
| 绝缘体材料 | TEFLON | TEFLON | TEFLON | TEFLON | - | TEFLON | TEFLON | TEFLON |
| MIL 符合性 | YES | YES | YES | YES | - | YES | YES | YES |
| 制造商序列号 | 1100 | 1110 | 1100 | 1100 | - | 1100 | 1110 | 1110 |
| 最大工作频率 | 38 GHz | 38 GHz | 38 GHz | 38 GHz | - | 38 GHz | 38 GHz | 38 GHz |
| 选件 | GENERAL PURPOSE | GENERAL PURPOSE | GENERAL PURPOSE | GENERAL PURPOSE | - | GENERAL PURPOSE | GENERAL PURPOSE | GENERAL PURPOSE |
| 面板安装 | NO | YES | NO | NO | - | NO | YES | YES |
| 电压驻波比 | 1.35 | 1.35 | 1.35 | 1.35 | - | 1.35 | 1.35 | 1.35 |
| Base Number Matches | 1 | 1 | 1 | 1 | - | 1 | 1 | 1 |
电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved