Single Color LED Display Cluster, Yellow,
| 参数名称 | 属性值 |
| 厂商名称 | CML Innovative Technologies |
| Reach Compliance Code | unknown |
| Is Samacsys | N |
| 颜色 | YELLOW |
| 最大正向电流 | 0.007 A |
| 功能数量 | 1 |
| 最高工作温度 | 60 °C |
| 最低工作温度 | -20 °C |
| 光电设备类型 | SINGLE COLOR LED DISPLAY CLUSTER |
| Base Number Matches | 1 |
| 18631132C | CS1-F6Y5P8B223SSEW | 18631137 | 1863113W3D | D09223J | |
|---|---|---|---|---|---|
| 描述 | Single Color LED Display Cluster, Yellow, | CAP,CERAMIC,22NF,50VDC,20% -TOL,50% +TOL,Y5P TC CODE,-10,10% TC | Single Color LED Display Cluster, Blue, ROHS COMPLIANT PACKAGE-1 | Single Color LED Display Cluster, White, ROHS COMPLIANT PACKAGE-1 | Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 22000ohm, 200V, 5% +/-Tol, -100,100ppm/Cel, 8012, |
| Reach Compliance Code | unknown | unknown | unknown | unknown | unknown |
| 最高工作温度 | 60 °C | 85 °C | 60 °C | 60 °C | 125 °C |
| 最低工作温度 | -20 °C | -25 °C | -20 °C | -20 °C | -55 °C |
| 厂商名称 | CML Innovative Technologies | - | CML Innovative Technologies | CML Innovative Technologies | - |
| Is Samacsys | N | - | N | N | - |
| 颜色 | YELLOW | - | BLUE | WHITE | - |
| 最大正向电流 | 0.007 A | - | 0.007 A | 0.007 A | - |
| 功能数量 | 1 | - | 1 | 1 | - |
| 光电设备类型 | SINGLE COLOR LED DISPLAY CLUSTER | - | SINGLE COLOR LED DISPLAY CLUSTER | SINGLE COLOR LED DISPLAY CLUSTER | - |
| Base Number Matches | 1 | - | 1 | 1 | - |
电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved