Clock Generators & Support Products Tiny Clock PCIe 1 output PCI Express
| 参数名称 | 属性值 |
| Product Attribute | Attribute Value |
| 制造商 Manufacturer | Silicon Laboratories |
| 产品种类 Product Category | Clock Generators & Support Products |
| RoHS | Details |
| 类型 Type | Clock Generators |
| Maximum Input Frequency | 25 MHz |
| Max Output Freq | 100 MHz |
| Number of Outputs | 1 Output |
| 占空比 - 最大 Duty Cycle - Max | 55 % |
| 工作电源电压 Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| 工作电源电流 Operating Supply Current | 13 mA |
| 最小工作温度 Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| 最大工作温度 Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| 安装风格 Mounting Style | SMD/SMT |
| 封装 / 箱体 Package / Case | TSSOP-8 |
| 系列 Packaging | Reel |
| 输出类型 Output Type | Differential |
| Jitter | 250 ps |
| Moisture Sensitive | Yes |
| 工厂包装数量 Factory Pack Quantity | 2500 |
| 单位重量 Unit Weight | 0.005573 oz |
| SI52111-B3-GTR | SI52111-B3-GM2R | SI52111-B4-GT | SI52111-B4-GTR | SI52111-B3-GM2 | SI52111-B3-GT | SI52111-B4-GM2 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 描述 | Clock Generators & Support Products Tiny Clock PCIe 1 output PCI Express | Clock Generators & Support Products Tiny Clock PCIe 1 output PCI Express | Clock Generators & Support Products Tiny Clock PCIe 1 output PCI Express | Clock Generators & Support Products Tiny Clock PCIe 1 output PCI Express | Clock Generators & Support Products Tiny Clock PCIe-1-OP PCI Xpress Gen2 Gen | Clock Generators & Support Products Tiny Clock PCIe 1 output PCI Express | Clock Generators & Support Products Tiny Clock PCIe-1-OP PCI Xpress Gen2 Gen |
| Product Attribute | Attribute Value | Attribute Value | Attribute Value | Attribute Value | Attribute Value | Attribute Value | Attribute Value |
| 制造商 Manufacturer |
Silicon Laboratories | Silicon Laboratories | Silicon Laboratories | Silicon Laboratories | Silicon Laboratories | Silicon Laboratories | Silicon Laboratories |
| 产品种类 Product Category |
Clock Generators & Support Products | Clock Generators & Support Products | Clock Generators & Support Products | Clock Generators & Support Products | Clock Generators & Support Products | Clock Generators & Support Products | Clock Generators & Support Products |
| RoHS | Details | Details | Details | Details | Details | Details | Details |
| 类型 Type |
Clock Generators | Clock Generators | Clock Generators | Clock Generators | Clock Generators | Clock Generators | Clock Generators |
| Maximum Input Frequency | 25 MHz | 25 MHz | 25 MHz | 25 MHz | 25 MHz | 25 MHz | 25 MHz |
| Max Output Freq | 100 MHz | 100 MHz | 100 MHz | 100 MHz | 100 MHz | 100 MHz | 100 MHz |
| Number of Outputs | 1 Output | 1 Output | 1 Output | 1 Output | 1 Output | 1 Output | 1 Output |
| 占空比 - 最大 Duty Cycle - Max |
55 % | 55 % | 55 % | 55 % | 55 % | 55 % | 55 % |
| 工作电源电压 Operating Supply Voltage |
3.3 V | 3.3 V | 3.3 V | 3.3 V | 3.3 V | 3.3 V | 3.3 V |
| 工作电源电流 Operating Supply Current |
13 mA | 13 mA | 13 mA | 13 mA | 13 mA | 13 mA | 13 mA |
| 最小工作温度 Minimum Operating Temperature |
- 40 C | - 40 C | - 40 C | - 40 C | - 40 C | - 40 C | - 40 C |
| 最大工作温度 Maximum Operating Temperature |
+ 85 C | + 85 C | + 85 C | + 85 C | + 85 C | + 85 C | + 85 C |
| 安装风格 Mounting Style |
SMD/SMT | SMD/SMT | SMD/SMT | SMD/SMT | SMD/SMT | SMD/SMT | SMD/SMT |
| 封装 / 箱体 Package / Case |
TSSOP-8 | TDFN-10 | TSSOP-8 | TSSOP-8 | TDFN-10 | TSSOP-8 | TDFN-10 |
| 输出类型 Output Type |
Differential | Differential | Differential | Differential | Differential | Differential | Differential |
| Jitter | 250 ps | 250 ps | 250 ps | 250 ps | 250 ps | 250 ps | 250 ps |
| 工厂包装数量 Factory Pack Quantity |
2500 | 3000 | 100 | 2500 | 100 | 100 | 100 |
| 单位重量 Unit Weight |
0.005573 oz | 0.001764 oz | 0.005573 oz | 0.005573 oz | 0.001764 oz | 0.005573 oz | 0.001764 oz |
| 系列 Packaging |
Reel | Reel | Tube | Reel | Tray | Tube | Tray |
| Moisture Sensitive | Yes | - | Yes | Yes | - | Yes | - |
电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved