Speakers & Transducers 8 OHM 1.5W 4"
| 参数名称 | 属性值 |
| Product Attribute | Attribute Value |
| 制造商 Manufacturer | Kobitone |
| 产品种类 Product Category | Speakers & Transducers |
| RoHS | Details |
| 产品 Product | Speakers |
| 频率 Frequency | 10 kHz |
| Sound Pressure Level | 85 dBA |
| Impedance | 8 Ohms |
| 功率额定值 Power Rating | 1.5 W |
| Shape | Square |
| 端接类型 Termination Style | Solder Lug |
| 长度 Length | 102.11 mm |
| 宽度 Width | 102.11 mm |
| Depth | 34.54 mm |
| Magnet Material | Aluminum Nickel Cobalt (AlNiCo) |
| Length - in | 4.02 in |
| Length - mm | 102.11 mm |
| 工厂包装数量 Factory Pack Quantity | 1 |
| Width - in | 4.02 in |
| Width - mm | 102.11 mm |

电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved