Telecom Transformer, PLASTIC, DSO-8
| 参数名称 | 属性值 |
| 是否无铅 | 含铅 |
| 是否Rohs认证 | 不符合 |
| 厂商名称 | Wurth Elektronik |
| 包装说明 | PLASTIC, DSO-8 |
| Reach Compliance Code | compliant |
| ECCN代码 | EAR99 |
| 其他特性 | BREADTH AND HEIGHT DIMENSIONS INCLUDE TERMINAL ALSO, COMPATIBLE WITH ITEXS CHIP SETS |
| 认证 | IEC |
| 高度 | 11.43 mm |
| 长度 | 13.34 mm |
| 制造商序列号 | 50915R |
| 安装特点 | SURFACE MOUNT |
| 物理尺寸 | L13.34XB15.24XH11.43 (mm) |
| 主阻抗 | 100 OHMS |
| 表面贴装 | YES |
| 变压器类型 | TELECOM TRANSFORMER |
| 宽度 | 15.24 mm |
| Base Number Matches | 1 |

| 50915R | 50960R | |
|---|---|---|
| 描述 | Telecom Transformer, PLASTIC, DSO-8 | Telecom Transformer, PLASTIC, DSO-8 |
| 是否无铅 | 含铅 | 含铅 |
| 是否Rohs认证 | 不符合 | 不符合 |
| 厂商名称 | Wurth Elektronik | Wurth Elektronik |
| 包装说明 | PLASTIC, DSO-8 | PLASTIC, DSO-8 |
| Reach Compliance Code | compliant | compliant |
| ECCN代码 | EAR99 | EAR99 |
| 其他特性 | BREADTH AND HEIGHT DIMENSIONS INCLUDE TERMINAL ALSO, COMPATIBLE WITH ITEXS CHIP SETS | BREADTH AND HEIGHT DIMENSIONS INCLUDE TERMINAL ALSO, COMPATIBLE WITH ITEXS CHIP SETS |
| 认证 | IEC | IEC |
| 高度 | 11.43 mm | 12.7 mm |
| 长度 | 13.34 mm | 13.46 mm |
| 制造商序列号 | 50915R | 50960R |
| 安装特点 | SURFACE MOUNT | SURFACE MOUNT |
| 物理尺寸 | L13.34XB15.24XH11.43 (mm) | L13.46XB17.75XH12.7 (mm) |
| 主阻抗 | 100 OHMS | 100 OHMS |
| 表面贴装 | YES | YES |
| 变压器类型 | TELECOM TRANSFORMER | TELECOM TRANSFORMER |
| 宽度 | 15.24 mm | 17.75 mm |
| Base Number Matches | 1 | 1 |
电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved