Telecom Transformer
| 参数名称 | 属性值 |
| 是否无铅 | 含铅 |
| 是否Rohs认证 | 不符合 |
| 厂商名称 | Wurth Elektronik |
| Reach Compliance Code | compliant |
| ECCN代码 | EAR99 |
| 其他特性 | COMPATIBLE WITH CN8980 CONEXANT CHIP SET, LENGTH DIMENSION INCLUDES TERMINAL ALSO |
| 认证 | IEC |
| 高度 | 12.7 mm |
| 长度 | 17.75 mm |
| 制造商序列号 | 51082R |
| 安装特点 | SURFACE MOUNT |
| 物理尺寸 | L17.75XB13.46XH12.7 (mm) |
| 主阻抗 | 135 OHMS |
| 表面贴装 | YES |
| 变压器类型 | TELECOM TRANSFORMER |
| 宽度 | 13.46 mm |
| Base Number Matches | 1 |

| 51082R | 50971 | 51085R | 51099 | 50439R | 50449R | 671-7949R | 671-7930 | 671-7931 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 描述 | Telecom Transformer | Telecom Transformer | Telecom Transformer | Telecom Transformer | Telecom Transformer | Telecom Transformer | Telecom Transformer | Telecom Transformer | Telecom Transformer |
| Reach Compliance Code | compliant | compliant | compliant | compliant | compliant | compliant | unknown | unknown | unknown |
| ECCN代码 | EAR99 | EAR99 | EAR99 | EAR99 | EAR99 | EAR99 | EAR99 | EAR99 | EAR99 |
| 其他特性 | COMPATIBLE WITH CN8980 CONEXANT CHIP SET, LENGTH DIMENSION INCLUDES TERMINAL ALSO | COMPATIBLE WITH CN8980 CONEXANT CHIP SET | COMPATIBLE WITH CN8980 CONEXANT CHIP SET, LENGTH DIMENSION INCLUDES TERMINAL ALSO | COMPATIBLE WITH CN8980 CONEXANT CHIP SET | COMPATIBLE WITH BT8970 CONEXANT CHIP SET, LENGTH DIMENSION INCLUDES TERMINAL ALSO | COMPATIBLE WITH BT8970; BT8921 CONEXANT CHIP SETS, LENGTH DIMENSION INCLUDES TERMINAL ALSO | COMPATIBLE WITH CN8960 CONEXANT CHIP SET, LENGTH DIMENSION INCLUDES TERMINAL ALSO | COMPATIBLE WITH CN8960 CONEXANT CHIP SET | COMPATIBLE WITH CN8960 CONEXANT CHIP SET |
| 认证 | IEC | UL | UL | IEC | IEC | IEC | UL | UL | UL |
| 高度 | 12.7 mm | 12.7 mm | 12.7 mm | 12.7 mm | 12.7 mm | 12.7 mm | 12.7 mm | 12.7 mm | 12.7 mm |
| 长度 | 17.75 mm | 13.97 mm | 17.75 mm | 13.97 mm | 17.75 mm | 17.75 mm | 17.75 mm | 13.97 mm | 13.97 mm |
| 制造商序列号 | 51082R | 50971 | 51085R | 51099 | 50439R | 50449R | 671-7949R | 671-7930 | 671-7931 |
| 安装特点 | SURFACE MOUNT | THROUGH HOLE MOUNTED | SURFACE MOUNT | THROUGH HOLE MOUNTED | SURFACE MOUNT | SURFACE MOUNT | SURFACE MOUNT | THROUGH HOLE MOUNTED | THROUGH HOLE MOUNTED |
| 物理尺寸 | L17.75XB13.46XH12.7 (mm) | L13.97XB13.97XH12.7 (mm) | L17.75XB13.46XH12.7 (mm) | L13.97XB13.97XH12.7 (mm) | L17.75XB13.46XH12.7 (mm) | L17.75XB13.46XH12.7 (mm) | 17.75mm X 13.46mm X 12.7mm | 13.97mm X 13.97mm X 12.7mm | 13.97mm X 13.97mm X 12.7mm |
| 主阻抗 | 135 OHMS | 135 OHMS | 135 OHMS | 135 OHMS | 135 OHMS | 135 OHMS | 135 OHMS | 135 OHMS | 135 OHMS |
| 表面贴装 | YES | NO | YES | NO | YES | YES | YES | NO | NO |
| 变压器类型 | TELECOM TRANSFORMER | TELECOM TRANSFORMER | TELECOM TRANSFORMER | TELECOM TRANSFORMER | TELECOM TRANSFORMER | TELECOM TRANSFORMER | TELECOM TRANSFORMER | TELECOM TRANSFORMER | TELECOM TRANSFORMER |
| 宽度 | 13.46 mm | 13.97 mm | 13.46 mm | 13.97 mm | 13.46 mm | 13.46 mm | 13.46 mm | 13.97 mm | 13.97 mm |
| 是否无铅 | 含铅 | 含铅 | 含铅 | 含铅 | 含铅 | 含铅 | - | - | - |
| 是否Rohs认证 | 不符合 | 不符合 | 不符合 | 不符合 | 不符合 | 不符合 | - | - | - |
| 厂商名称 | Wurth Elektronik | Wurth Elektronik | Wurth Elektronik | Wurth Elektronik | Wurth Elektronik | Wurth Elektronik | - | Wurth Elektronik | Wurth Elektronik |
| Base Number Matches | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - |
电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved