SVR1033N NEGATIVE ADJUSTABLE LINEAR VOLTAGE REGULATOR
| 参数名称 | 属性值 |
| 厂商名称 | SSDI |
| 零件包装代码 | BCC |
| 包装说明 | , |
| 针数 | 3 |
| 制造商包装代码 | POWER PACK |
| Reach Compliance Code | compli |
| ECCN代码 | EAR99 |
| JESD-30 代码 | R-CBCC-N3 |
| 长度 | 15.875 mm |
| 功能数量 | 1 |
| 端子数量 | 3 |
| 工作温度TJ-Max | 150 °C |
| 工作温度TJ-Mi | -55 °C |
| 最大输出电流 1 | 3 A |
| 最大输出电压 1 | 32 V |
| 最小输出电压 1 | 1.2 V |
| 封装主体材料 | CERAMIC, METAL-SEALED COFIRED |
| 封装形状 | RECTANGULAR |
| 封装形式 | CHIP CARRIER |
| 认证状态 | Not Qualified |
| 调节器类型 | ADJUSTABLE NEGATIVE SINGLE OUTPUT STANDARD REGULATOR |
| 座面最大高度 | 3.937 mm |
| 表面贴装 | YES |
| 端子形式 | NO LEAD |
| 端子位置 | BOTTOM |
| 宽度 | 11.43 mm |

| SVR1033E | SVR1033B | SVR1033N | SVR1033P | |
|---|---|---|---|---|
| 描述 | SVR1033N NEGATIVE ADJUSTABLE LINEAR VOLTAGE REGULATOR | SVR1033N NEGATIVE ADJUSTABLE LINEAR VOLTAGE REGULATOR | SVR1033N NEGATIVE ADJUSTABLE LINEAR VOLTAGE REGULATOR | SVR1033N NEGATIVE ADJUSTABLE LINEAR VOLTAGE REGULATOR |
| 厂商名称 | SSDI | SSDI | SSDI | SSDI |
| 零件包装代码 | BCC | BCC | TO-254 | TO-254Z |
| 针数 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Reach Compliance Code | compli | compli | compli | compli |
| ECCN代码 | EAR99 | EAR99 | EAR99 | EAR99 |
| JESD-30 代码 | R-CBCC-N3 | R-CBCC-N3 | R-MSFM-P3 | R-MSFM-P3 |
| 功能数量 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 端子数量 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| 工作温度TJ-Max | 150 °C | 150 °C | 150 °C | 150 °C |
| 工作温度TJ-Mi | -55 °C | -55 °C | -55 °C | -55 °C |
| 最大输出电流 1 | 3 A | 3 A | 3 A | 3 A |
| 最大输出电压 1 | 32 V | 32 V | 32 V | 32 V |
| 最小输出电压 1 | 1.2 V | 1.2 V | 1.2 V | 1.2 V |
| 封装主体材料 | CERAMIC, METAL-SEALED COFIRED | CERAMIC, METAL-SEALED COFIRED | METAL | METAL |
| 封装形状 | RECTANGULAR | RECTANGULAR | RECTANGULAR | RECTANGULAR |
| 封装形式 | CHIP CARRIER | CHIP CARRIER | FLANGE MOUNT | FLANGE MOUNT |
| 认证状态 | Not Qualified | Not Qualified | Not Qualified | Not Qualified |
| 调节器类型 | ADJUSTABLE NEGATIVE SINGLE OUTPUT STANDARD REGULATOR | ADJUSTABLE NEGATIVE SINGLE OUTPUT STANDARD REGULATOR | ADJUSTABLE NEGATIVE SINGLE OUTPUT STANDARD REGULATOR | ADJUSTABLE NEGATIVE SINGLE OUTPUT STANDARD REGULATOR |
| 表面贴装 | YES | YES | NO | NO |
| 端子形式 | NO LEAD | NO LEAD | PIN/PEG | PIN/PEG |
| 端子位置 | BOTTOM | BOTTOM | SINGLE | SINGLE |
电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved