Optoelectronic Device
| 参数名称 | 属性值 |
| 是否Rohs认证 | 符合 |
| 厂商名称 | Marl International |
| Reach Compliance Code | compliant |
| 颜色@波长 | Green |
| 最大正向电压 | 2.2 V |
| 透镜类型 | DIFFUSED |
| 最高工作温度 | 85 °C |
| 最低工作温度 | -40 °C |
| 总高度 | 24 mm |
| 峰值波长 | 565 nm |
| 视角 | 50 deg |
| Base Number Matches | 1 |
| 214-814-04 | 214-811-20 | 214-805-04 | H249250T | 214-802-04 | 214-802-20 | 214-802-21 | 214-802-22 | 214-802-23 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 描述 | Optoelectronic Device | Optoelectronic Device | Optoelectronic Device | Board Connector, 98 Contact(s), 2 Row(s), Male, Straight, 0.1 inch Pitch, Surface Mount Terminal, Receptacle | Optoelectronic Device | Optoelectronic Device | Optoelectronic Device | Optoelectronic Device | Optoelectronic Device |
| Reach Compliance Code | compliant | compliant | compliant | compliant | compli | compli | compli | compli | compli |
| 是否Rohs认证 | 符合 | 符合 | 符合 | - | 符合 | 符合 | 符合 | 符合 | 符合 |
| 厂商名称 | Marl International | Marl International | Marl International | - | Marl International | Marl International | Marl International | Marl International | Marl International |
| 颜色@波长 | Green | Yellow | Red | - | Red | Red | Red | Red | Red |
| 最大正向电压 | 2.2 V | 6 V | 2 V | - | 1.9 V | - | 6 V | 24 V | 28 V |
| 透镜类型 | DIFFUSED | DIFFUSED | DIFFUSED | - | DIFFUSED | DIFFUSED | DIFFUSED | DIFFUSED | DIFFUSED |
| 最高工作温度 | 85 °C | 85 °C | 85 °C | - | 85 °C | 85 °C | 85 °C | 85 °C | 85 °C |
| 最低工作温度 | -40 °C | -40 °C | -40 °C | - | -40 °C | -40 °C | -40 °C | -40 °C | -40 °C |
| 总高度 | 24 mm | 24 mm | 24 mm | - | 24 mm | 24 mm | 24 mm | 24 mm | 24 mm |
| 峰值波长 | 565 nm | 590 nm | 635 nm | - | 660 nm | 660 nm | 660 nm | 660 nm | 660 nm |
| 视角 | 50 deg | 50 deg | 50 deg | - | 50 deg | 50 deg | 50 deg | 50 deg | 50 deg |
电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved