8 X 8 Dot Matrix LED Display, Green, 37.02mm, ROHS COMPLIANT PACKAGE-16
| 参数名称 | 属性值 |
| 是否无铅 | 不含铅 |
| 是否Rohs认证 | 符合 |
| 包装说明 | ROHS COMPLIANT PACKAGE-16 |
| Reach Compliance Code | compliant |
| ECCN代码 | EAR99 |
| 颜色 | GREEN |
| 配置 | COMMON ANODE, 1 DIGIT |
| 显示高度 | 37.02 mm |
| 最大正向电流 | 0.025 A |
| 功能数量 | 1 |
| 最高工作温度 | 85 °C |
| 最低工作温度 | -40 °C |
| 光电设备类型 | 8 X 8 DOT MATRIX LED DISPLAY |
| Base Number Matches | 1 |

| MUG38C8 | MMR38C8 | MUY38C8 | MUR38C8 | MHR38A8 | MUY38A8 | MURG38A8 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 描述 | 8 X 8 Dot Matrix LED Display, Green, 37.02mm, ROHS COMPLIANT PACKAGE-16 | 8 X 8 Dot Matrix LED Display, Red, 37.02mm, ROHS COMPLIANT PACKAGE-16 | 8 X 8 Dot Matrix LED Display, Yellow, 37.02mm, ROHS COMPLIANT PACKAGE-16 | 8 X 8 Dot Matrix LED Display, Red, 37.02mm, ROHS COMPLIANT PACKAGE-16 | 8 X 8 Dot Matrix LED Display, Red, 37.02mm | 8 X 8 Dot Matrix LED Display, Yellow, 37.02mm, ROHS COMPLIANT PACKAGE-16 | 8 X 8 Dot Matrix LED Display, Red/green, 37.02mm |
| Reach Compliance Code | compliant | compliant | compliant | compliant | compliant | compliant | compliant |
| ECCN代码 | EAR99 | EAR99 | EAR99 | EAR99 | EAR99 | EAR99 | EAR99 |
| 颜色 | GREEN | RED | YELLOW | RED | RED | YELLOW | RED/GREEN |
| 配置 | COMMON ANODE, 1 DIGIT | COMMON ANODE, 1 DIGIT | COMMON ANODE, 1 DIGIT | COMMON ANODE, 1 DIGIT | COMMON CATHODE, 1 DIGIT | COMMON CATHODE, 1 DIGIT | COMMON CATHODE, 1 DIGIT |
| 显示高度 | 37.02 mm | 37.02 mm | 37.02 mm | 37.02 mm | 37.02 mm | 37.02 mm | 37.02 mm |
| 最大正向电流 | 0.025 A | 0.03 A | 0.03 A | 0.03 A | 0.025 A | 0.03 A | 0.03 A |
| 功能数量 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 最高工作温度 | 85 °C | 85 °C | 85 °C | 85 °C | 85 °C | 85 °C | 85 °C |
| 最低工作温度 | -40 °C | -40 °C | -40 °C | -40 °C | -40 °C | -40 °C | -40 °C |
| 光电设备类型 | 8 X 8 DOT MATRIX LED DISPLAY | 8 X 8 DOT MATRIX LED DISPLAY | 8 X 8 DOT MATRIX LED DISPLAY | 8 X 8 DOT MATRIX LED DISPLAY | 8 X 8 DOT MATRIX LED DISPLAY | 8 X 8 DOT MATRIX LED DISPLAY | 8 X 8 DOT MATRIX LED DISPLAY |
| 是否无铅 | 不含铅 | 不含铅 | 不含铅 | 不含铅 | - | 不含铅 | 不含铅 |
| 是否Rohs认证 | 符合 | 符合 | 符合 | 符合 | - | 符合 | 符合 |
| 包装说明 | ROHS COMPLIANT PACKAGE-16 | ROHS COMPLIANT PACKAGE-16 | ROHS COMPLIANT PACKAGE-16 | ROHS COMPLIANT PACKAGE-16 | - | ROHS COMPLIANT PACKAGE-16 | - |
| Base Number Matches | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - | - |
电子工程世界版权所有
京B2-20211791
京ICP备10001474号-1
电信业务审批[2006]字第258号函
京公网安备 11010802033920号
Copyright © 2005-2026 EEWORLD.com.cn, Inc. All rights reserved